Babam

Şöyle annem pazara çıkıyor benim. Bireyler satıyor. Hem evı tasısakta kız kardesım dayanamaz gösterir.

Net olun. Babanizi eve almayin. Eve getirirlerse de atin disari. Baba mi bu simdi? Yok ata felan diye kimse duygu sömürüsü yapmasin. Akrabalar da ya annenize yada diger kadina tabiki kakalamaya calisiyor yoksa kendileri iki gün ne bakar nede ceker. Annenizde insallah kurtulur. Kisinlikle bir daha ne görüssün nede eve alsin gelmeye calissa. Hepiniz büyümüssünüz. Cocuklar da bahane olamaz artik

Şöyle annem pazara çıkıyor benim. Bireyler satıyor. Hem evı tasısakta kız kardesım dayanamaz gösterir.
Neye dayanamayor ya. Babasına dayanamıyorsa gitsin onunla ve cici annesiyle yaşasın. Çekin kenara söyleyin ağzınıza geleni bi de kadın yani nasıl sindirebilir böyle bi rezilliği. Sabır diliyorum size umarım evliliğinizde çok mutlu olursunuz.

Kız kardesım bekar annemle yasıyor. Erkek kardesım evlı. Evı bıze yakın. Ben 1hafta sonra evlenıcem. Benım evım uzak ve kımse bılmıyor. Kız kardesıme dedım bırıne gosterırsen konusmam dıye cıdden konusmam. Ben hayatımdan cıkaracagımda. Annem kurtalamayacak gibi.

Çok üzüldüm çok midem bulandı.

Insallah. Nısanlım cok iyi. Ona da tembıh ettım. Ölüyorum dese getirme bıze dıye. Babam yalancı bı ınsan. Dün kız kardesımi aradı kaza yaptım gel dıye. Kadınla evı de hemen yakın. Gıttı kardesım bıze getırdı. 1hafta sonra yokum bu evde karısmıyorum. Cok sıkılırsam numaramı degıstırcem cıddıyım. Ne akraba ne kardesıme vermıycem bu gıdısle

Ben zaten evlenmeden bıle kendım ayrı ev ıstıyordum.Hayatımda zaten erkek kardesımi ve babamı Istemıyorum. Ama erkek kardesıme dıyecegım. Evı degıstırcez ve ona söylemıycez

Aynen öyle yapın. Bi yere kadar sonra herkes kendi hayatından sorumlu siz elinizden geleni yapmışsınız. Diğerlerinin de gözü açılır umarım bi an önce.

Aynen öyle yapın. Bi yere kadar sonra herkes kendi hayatından sorumlu siz elinizden geleni yapmışsınız. Diğerlerinin de gözü açılır umarım bi an önce.
Açılır elbet. Kendını istemesi olacak napacam diye dusunuyor. Bana senin terasta yapalım nişanı dedi. Ben Babam ve akraba ıstemıyorum dedım. Kı bızım akrabalar da hırsızlık muabbetı oldu kac kez. Bana kırılıyor. Kendı evımde yaparım dıyor

Cici annesinin evinde yapsın. Babası da apır sapır konuşsun istemesinde de görsün kıyamamayı.

Erkek kardesinize selamimi götürün..madem bu kadar baba meraklisi sıkıyorsa kendi evine bi götürsün. Diyorum ya. Herkes köpegi annenizin kapisina baglamak derdinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…