Babam nobet gecirdi gozleri gormuyor

GabrielOEmers

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2017
826
593
Hayirli aksamlar babam beyin tumorleri sebebiyle nobet gecirdi cok sukur bilinci acildi ama su an gozleri gormuyor, gorme ihtimali var dedi doktorlar. Gonlunuzden kopan duayi edebilir misiniz lutfen babamin gozleri acilsin ve eski sagligina kavussun. Rabbim sifa versin halini tumuyle duzeltsin insallah. Ben de size edecegim soz. Her halimize sukurler olsun Rabbim.

Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah

Dua edicem canım, Allah tez zamanda sifasini versin, beterinden korusun inşallah.

Rabbim sağlık versin şifa versin inşallah

Allah tez zamanda şifa versin

Allah yardımcın olsun. En yakın zamanda eski sağlığına kavuşur babanız inşaallah.

100 ya safi
3 ayetel kürsi
3 fatiha
3 ihlas
Okuduum
Rabbim tez zaman da babanıza şifalar versin insallah
Size güc kuvvet sabir versin insallah

Allah’ım şifa versin inşallah..

Baban için dua ettim. Yine edeceğim inşallah. Allah babana şifa versin inşallah.

Bilgilendirecegim gelisme olursa. Allah bin kere razi olsun kizlar. Allah'im sen kabul et.

Babanız için okudum yasini dualadim ve dua ettim ya safi ismiyle şifa versin en nur ismiyle nurlandirsin inşAllah
Sikmayin canınızı bol bol dua edin
Gelişmeler olursa bizide bilgilendirin

Kizlar bu arada amansiz hastaliklarda faydasini gordugunuz veya faydali oldugunu duydugunuz dualar var mi? Ihlas ve tevekkul ile okuyunca biliyorum her dua olur Rabbim her duayi duyar ama ozellikle okudum bir mucize oldu dediginiz var mi?...

Amin Allah hepinizden razi olsun kizlar. Masallah bir gozunde gelisme var sukurler olsun, insallah iyi olacak. Hakkinizi odeyemem rabbim hepinize dunyada ve ahirette iyilik versin...

Kizlar bu arada amansiz hastaliklarda faydasini gordugunuz veya faydali oldugunu duydugunuz dualar var mi? Ihlas ve tevekkul ile okuyunca biliyorum her dua olur Rabbim her duayi duyar ama ozellikle okudum bir mucize oldu dediginiz var mi?...

MasAllah çok sevindim kardesim. gelişmelere ben namazlarimda devam edicem duaya babanizin ismini söylerseniz ismiyle dua ederim gabriyel arkadasimin babasi diye dua ediyorum
Benim babamın kötü hastalık olma ihtimali olduğu bi dönem olmuştu faydasini gördüklerim
Ya safi
Elemnesrah
Ve okuyabildigin kadar yasin Fetih oku verebiliyosanizda sadaka verin hatta bunları okuyup suya ufle gözlerini yikayin
Aklıma böyle geldi
Sonuçta sifanin ne şekilde gele ce gi belli olmaz

Canim Allah razi olsun mesaj aticam simdi sana. Sadakanin faydasina da cok inaniyorum kac yildir Allah rizasi icin elimden geldigince cok sokak hayvani besliyorum... Elemnesrah'a bakacagim simdi bilmiyorum onu.

Canim Allah razi olsun mesaj aticam simdi sana. Sadakanin faydasina da cok inaniyorum kac yildir Allah rizasi icin elimden geldigince cok sokak hayvani besliyorum... Elemnesrah'a bakacagim simdi bilmiyorum onu.

Tamamdir canim ben onun adini İnşirah olarak biliyorum bir de turkce mealini cok sevdigim icin turkce okuyorum ondan cikaramamisim

Anladımcanım
Tabikide haberleselim
Güzel haberleinizi alalım insAllah
Duaya devam ve uzulmeyin bu günler gecicek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…