Babam icin ya hayy ya şafi

Kunfeyekunnn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2017
585
513
38
Merhaba arkadaşlar babam icin dilediginiz sayida ya hayy ya şafi okuyabilirmisiniz enfeksiyonunun bitmesi sonuçların iyi gelmesi hastane den çıkması icin babamin adi Mehmet. Okuyan arkadaşlar dan rabbim şimdiden razi olsun dualarimi kabul olsun inşallah

RABBİM babanıza kalıcı şifa versin sonuçları tertemiz çıksın aminnnnnn

33 kez YA HAYY CC. YA ŞAFİ CC. okudum Mehmet amca icin

Canım, 31 defa Ya Hayy, Ya Şafii okudum. Rabbim Mehmet amcanın şifasını versin.

Canım Rabbim Mehmet amcaya Ya şafi ismiyle şifa versin inşallah
50 Ya Hayy
50 tane Ya Şafi alıyorum
Rabbim kabul etsin inşallah
Eski sağlığına kavuşsun tez zamanda Amin

Ya Şafi 70.000 yapıyoruz değil mi ? O zaman geriye 68.000 kalıyor
500 tane okudum. Allah kalıcı şifa versin tez zamanda inşaallah.

 Kalan 67.500.
500 aldim Kalan 67.000

Rabbim şifa versin Mehmet amcaya
500 aldim Kalan 67.000

Rabbim şifa versin Mehmet amcaya
RABBİM babanıza kalıcı şifa versin sonuçları tertemiz çıksın aminnnnnn

33 kez YA HAYY CC. YA ŞAFİ CC. okudum Mehmet amca icin
Canım, 31 defa Ya Hayy, Ya Şafii okudum. Rabbim Mehmet amcanın şifasını versin.
Canım Rabbim Mehmet amcaya Ya şafi ismiyle şifa versin inşallah
50 Ya Hayy
50 tane Ya Şafi alıyorum
Rabbim kabul etsin inşallah
Eski sağlığına kavuşsun tez zamanda Amin
Kizlar hepinizden Allah razı olsun rabbim tum hastalara şifalar versin babama da şifalar versin rabbim sizlerinde gönlünden gecenleri kabul eylesin

Kizlar hepinizden Allah razı olsun rabbim tum hastalara şifalar versin babama da şifalar versin rabbim sizlerinde gönlünden gecenleri kabul eylesin

70.000 Şafi istersen devam ettir. İnşallah babacığın bir an önce iyileşir evine döner

Sen diğer konulardan kişileri bulabilirsin. Ben etiket yaparım dediğin için yapılmadı.

70.000 Şafi istersen devam ettir. İnşallah babacığın bir an önce iyileşir evine döner

Sen diğer konulardan kişileri bulabilirsin. Ben etiket yaparım dediğin için yapılmadı.
Evet devam ettirecegim cnm sayilari dusup sn rakami yazacagim ben etiketi cok beceremiyorum bunuda bizim devam eden ihlas hatminden kopyalayip yapistirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…