Babam evLeneceğim zaman yaklaştıkça daha sinirli oluyor :(

Hayat87

♥αşĸıм,oğlυм ve &
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2008
1.433
11
37
İyi geceler herkese..Benim sorunum babamla ilgili o kadar çok uzaklaştırdı ki beni kendinden önceden sürekli sarılırdım artık içimden ona sarılmak bile gelmiyor :çok üzgünüm: Önceleride çok agresif olan biriydi ama idare edebiliyorduk..1 yıldır beraber olduğum erkek arkadaşımla evlilik kararı aldıktan sonra iyice sinirli olmaya başladı sürekli surat asıyor daha erken diyor ben heyecanlı bi şekilde alışverişimi yapmak birlikte eksikleri tamamlamak istiyorum ama o beni hep böyle üzüyo senağlama Sizde de aynı sorun varmıydı ? senağlama

canım seni anlıyorum bende bir zamanlar yaşadım buna benzer sorunlar babamla,malum babalar kızlarına çok düşkün olurlar ve onların evlenmesi o evden gitmesi en çokta babaları üzer senin babanda benimki gibi üzüntüsünü sinirli haliyle gösteriyor demek üzme kendini yakın zamanda düzelir hele bir evlen daha çok üstüne düşecektir.

Canim öncelikle hayirli ugurlu olsun. Insallah diledigin mutluluga kavusursun.
Babana gelince; icinde kimbilir ne firtinalar kopuyordur. Biricik kizini eller alip gidecek, artik senin hayatinda en önemli erkek olmayacak.
Benim babamda ayni öyleydi, hatta nisanliyken bile gezmemize izin vermemisti. Bizde gizli gizli bulusurduk. Evlenirken aglamasini hic unutmam. Sanirim annelerden cok babalar kizlarinin evlenmesine üzülüyorlar, ama belli etmemek icin sinirli tavir sergiliyorlar.
Sen fazla üzülme bu duruma. Bence nisanlini babanla sikca bulustur, ona daha cok isinsin ve güvensin.
Zamanla düzelecektir hersey. Mutluluklar...

ay canım benim babamda öyledi 1.sene nişanlı kaldım 2 yıldır evliyim daha henüz son 6 aydır normal.. bide ben tekim.. düşün yani.. babamı düğün arefesinde kaç kere tansiyonu yükselip hastaneye kaldırdıkk... babalar kızlarına çok düşkün.. ama bende babama çok düşkünümdür.. ona sevgini belli et.. ilgisiz hissetmesin kendini daha çok üzülmesin..

gecenin bu saatinde rahatlattınız beni çok sağolun :) inşallah kısa zamanda düzelir herşey

hayirli olsun canim..inşaAllah cok mutlu olursunuz..

babanla daha fazla ilgilen :) onunla heraksam biraz vakit geçir..ve mümkün oldugu kadar babanla dügün işlerini konuşma :) sadece o sorarsa cevap ver :KK66:

Babamın yaptıklarını hatırladım. Evlendiğim akşam düğün sonunda eşimin karşısına çıkıp "sonunda aldın kızımı utanmadınmı nasıl ayırırsın beni kızımdan" diye bağırmıştı.
Baba yüreği işte, kızının evden gitmesine razı olmamıştı. Çeyizlerime bakarken bile sinirlenip evden çıkardı.
Kolaymı bir baba için kız evladını gelin edip başka bir erkeğe bırakmak.
Babanızın içinde kopan fırtınaları anlayıorum. Muhtemelen babanızda sizi kaybetme korkusu oluşmuştur ve çok üzgündür.

babalar kıskanctır sekerım ondan öle olmustur bosver sen kötu davranıyor ıyıce snirlendı dıyorsun ama ne yapıcan cekıceksın, ılla kı gecer siniri, hem ılerde kucagına bı torun verdınmıydı sinir minir kalmaz naniknanik

hiç bir baba kızlarını vermek istemez, hep benim olsun benimle kalsın isterler kıskançtırlar..
herkes yaşar bu durumu az çok üzülme

X