Babam 500 ytl istedi**

devlet tedavinin bir kısmını hatta bayağı bir kısmını karşılıyor ama rapor almanız lazım devlet hastanesinden..almadınız mı..gerçi 1 yıl sonraya falan anca veriyolarmış ama olsun..

canım karşıladığının kalan kısmı 5milyar oda az deil:1no2:

canım karşıladığının kalan kısmı 5milyar oda az deil:1no2:

Allah Allah ben öyle bilmiyorum..birkaç milyar onu biliyorum da...kalan kısım 5000 lira ise çok fazla..ilaçların çoğunu karşılıyor.size kalan 1-2 mlyar para diye biliyorum ben..yani tv de falan dinlemiştim....neyse hayırlısı olsun..inşallah çocuğun olur

Nacizane bir kaç şey sölemek isterim...
Ne olursa olsun baban o senin ,insan bazı şeyleri yaşamadan anlayamıyor...

Ben çok şeyimi kaybettim , etrafımda çok sevdigim bana candan yaklaşan insanları bu durumlardan dolayı kaybettim kırdım...

Ama baba o cnm ne olursa olsun ona yardım et

ben olsam vermezdim..Çünkü benim babamda zamanında hiçbişeyimle ilgilenmediii...
çalışmadığım halde bişeye ihtiyacım olduğunda ilgilenmedi,taksitle aldığım eşyalara ''Banane ben mi KUllanacam '' diyip bir kuruşuna bile yardım etmedi...
Baba var BABA var...
her baba aynı değildir. Baba kız ilişkilerini gördüğümde içim cız ederdi eskiden ama insan ne ederse kendisine eder..İçimdeki sevgisini bitirdi..

şimdi gelse para istese vermem...

canım senin yerinde olsam babamın evimde tek bir iğnesi bile bulunmasa önce eşime açardım bu konuyu. sende bence eşine bir sor vermek istemezsede zoruna gitmesin ve gücenme canım

durumunuz el veriyosa borç olarak ver bence borç vermek sadaka vermekten daha sevaptır. ben borç bumadığım için bu konuda hassım da.

Denmur kullanıcısından alıntı
eşinde hatırın yokmu dedi karılık yapmıyonmu dedi kızdım

Bu lafıda çok çok kötü kaçmış yahu...Babalar girer mi o konulara..ayıp kaçmış...

X