babalar günü sürprizi.. oğlum yürüdü!

amilie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2008
584
1
Arkadaşlar oğlum babalar gününde bize sürpriz yapıp kendi başına yürümeye başladı. :nazar: :nazar: darısı bebişlerinizin başına.. yine de acele etmekte fayda var.

Son düzenleme:
gözünüz aydın cnm biz sanırım 3-4 gündür başladık yürümeye.. süper bir duygu kendi de çok mutlu:)

aa şahane walla.. eferim tontişe .. yürüsünler kollarımız kopuyo taşımaktan da peşinde koşarken de bacaklarımız ağrıyacak galiba :))

sağolun.. sadece ayaklar olsa iyi!! belimde fıtık oldu galiba..:1no2: ikibüklüm geziyorum.. a.s

çook guzel ya.bızımkı de denemeler yapıyo.hadi bakalım darısı başımıza....

oğlum bu sabah fıskıye gibi kusmaya başladı..senağlama defalarca çıkardı.. doktora gittik geldik bu defa da gözyaşı dinmedi. tam 2,5 saat durmadan ağladı. bir türlü uyuyamadı ağrıdan. senağlama dr ağrı kesici fitil vermemi söyledi. sonra uykuya daldı. devam ederse tekrar dr gidecez. galiba nazar ettik oğluma senağlama dün bülbül gibiydi.. bugun solmuş çiçek gibi.senağlama dua edin olur mu! oğlum iyileşsin çabucak.. senağlama

Son düzenleme:
Cok gecmis olsun canimmmm...
Bebislerin yaptiklari güzelseyleri anlatmaya hic gelmiyor hemen nazar oluyor...Benim kuzumada öyle oldu.......Allah kuzularimizi nazarlardan korusun...
Gözün aydin canim oglusun ilk adimlarini atmis masallah süpanallah ....Darisi bize insallah:))

hadi gözün aydin canim benim ..
EFE 10 aylik yürüdü :nazar:
simdi talan ediyor heryerii.. girmedigi delik kalmadi :roflol:

gecmis olsun bu arada ve kandiliniz mubarek olsun..

amilie , öncelikle yürüdüğü için hayırlı olsun darısı başımıza sonra da hasta olduğu için çok büyük geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin.en çok biz anne babaların nazarı değermiş ama elimizde değil işte

teşekkürler..
sizin de kandiliniz mübarek olsun..
bu akşam acile götürdüm, hiç birşey yemiyor ve içmiyor. sadece su içiyor ve emiyor. doktor ciddi su kaybı olmadığını söyledi. ama nasıl besleyeceğimi bilmiyorum. gerçi doktorun odasına girmemizle çıkmamız bir oldu. adam jet gibi baktı.. rotavirüsü endişem vardı. onu dile getirmeye fırsatım bile olmadı. aşımız var ama aşılanmak hiç hasta olmayacak anlamına gelmiyordur heralde.. ne yapacağımı şaşırdım.. zaten doktorun verdiği ilaçları da nöbetçi eczane bulamadığım için alamadım. ona da yarın başlarız belki.

gözün aydın amiliecim egede dün basladı 5 6 adım atmaya ilerleticek 1 2 gune kalmaz herhalde çok seviniyor yuruyunce darısı herkesin basına bu arada cok geçmiş olsun cnm...

teşekkürler zinedila cım, sizin de gözünüz aydın. hastalığımız aslında hala devam ediyor ama kusma ve ateş olmuyor artık, çok şükür.. ishalimiz de geçmek üzere.. bu arada çok klio kaybımız oldu.. :1no2: çiçeğim hemen soldu.. doğum gününe toparlarız inş..

kızımda 9 aydan beri sıralıyor 1 haftadır desteksiz birkaç adım atmasya başladı ellerini unutup sehbadan kanepeye geliyor yatağında bir uçtan bir uca yürüyor 2-3-4 adım oluyor bunlar. Cesaret gelse çözecek işi ama. Bakalım yaşını yürüyerek karşılayacak mı.

kızımda 9 aydan beri sıralıyor 1 haftadır desteksiz birkaç adım atmasya başladı ellerini unutup sehbadan kanepeye geliyor yatağında bir uçtan bir uca yürüyor 2-3-4 adım oluyor bunlar. Cesaret gelse çözecek işi ama. Bakalım yaşını yürüyerek karşılayacak mı.

maaşaalllaaaahh.. sanırım yaşında yürür.. merve hala kendini bırakıveriyo yaşını geçicek belli cesareti hiç yok..

febicim 15 gün erken ya da geç, 13 ay bitmeden genelde hepsi yürürmüş 1-1.5 ay içinde hepsi yürür herhalde. Biz anneler çok meraklıyız hep biran önce olsun istiyoruz. Ama çevremdeki herkes istediğin için pişman olacaksın yürüyünce çok zor oluyor diyor.
Şimdi de çok zor o kadar yoruyorki gün içinde (atom karınca gibi) akşamları bayılıyorum adeta.
Sağlıklı olsunlarda koştursunlar kuzularımız

maşallah bebişlerimize! :nazar: bizimkide hastalıktan sonra toparlayıp iyice geliştirdi yürümeyi! en kötü yanı ise dengeyi tam sağlayamadığı için sık sık düşmesi!! ama geliştiriyor!! devrilcek gibi oluyor ama toparlıyor ve devam ediyor!

evet kızım yürüdü artık bugün. Ne güzel bir duygu ama biraz daha geliştirmesi lazım arada dengesini kaybediyor duruyor ama toparlanıyor hemen.

X