Babalar günü için özlü mesaj

_DURU_24

BÜYÜK VE KÜÇÜK AŞKNA AŞIK
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2006
1.660
18
42
KIZLAR MERHABA...BABALAR GÜNÜ HEDİYELERİMİZİN YANINA NOT YADA MEKTUP YAZDINIZMI?
NE YAZSAK ACABA AKLIMDA BİŞEYLER VAR AMA SİZDE ÖRNEK VERİRSENİZ SEVİNİRİM...DERİN'LE ÖPÜYORUZ SİZİ TEYZOŞLARI BEBİŞLERİDE ÖPÜYORUZ :)))hihoyyyt

TıŞÖRT YAPTIRDIK BABAMIZA ÖNÜNDE KIZIMIZLA ıKıSıNıN RESMı VAR ıYıKı BENıM BABAMSIN YAZIYOR YARIN GıYDıRECEĞıZ....KIZIMA SENı ÇOK SEVıYORUM CANIM BABAM YAZAN RESıMLı BıR TıŞÖRT VAR LCW'DEN ALDIM ONU GıYECEK KIZIM...ÇOK KALıTE :)) DERı BıR CÜZDAN ALDIK++++++++PASTAMIZI ŞıMDı YAPTIM DOLABA KOYDUM ÜZRıNDE CANIM BABAM YAZIYOR++++++++YARIN YEMEĞE GÖTÜRECEK KIZIM BABASINI+++++CÜZDANINI RESıM YERLERıNıN 1 TANESıNE DERıN'ıN TEK RESMı 1 TANESıNEDE ANNESıYLE DERıNıN BERABER CEKıLDıĞıMıZ RESMıNı KOYDUK 3.RESıM YERıNDEDE ÜÇÜMÜZ :))) ıÇıNEDE BEREKETLı OLSUN DıYE BıR MıKTAR DÖVıZ :)))) HEHEHE 1 DOLAR VARDI ONUN ÜZERıNEDE YARININ TARıHıNı YAZACAGIM ıLK BABALAR GÜNÜMÜZ DıYECEĞıM...O HıÇ HARCANMIYACAK OLAN PARA :)))
buda mektubumuz
1-Üzerine çişimi yaptığım zaman bana kızmıyorsun
2-ben gülünce sen daha çok gülüyorsun
3-ileride 38 numara olacak ayaklarımı şapur şupur öpüyorsun
4-benim için çalışıyor,benim için kazanıyor,benim için harcıyorsun
5-azıcık öksürsem anneme dönüp ''hastama acaba kızımız''diye soruyorsun
6-boş vakitlerini benimle dolduruyorsun
7-benim oyuncaklarımı benden çok seviyorsun
8-tv seyredemiyor,müzik dinleyemiyor,pc başına oturamıyor,3'lü koltukta uyuyklayamıyor,rahat yemek yiyemiyor ama yinede şikayet etmiyorsun
9-akşam gec geldiğin saatlerde bile sabahın 6'sında uyanıp benimle ilgilenip oyunlar oynatıyorsun
10-korkarım diye evde enstruman çalışmaları yapmıyorsun 1
11-ikimiz kaldığımızda altımı değiştiriyorsun
12-Her ağladığımda beni kucaklıyorsun
13-Her zaman yanımda oluyorsun
14-Uyandığımda yaygarayı basınca fırlarcasına soluğu benim odamda alıyorsun
15-bana çok güzel ninniler söylüyorsun
KISACASI CANIM BABAM TÜM EMEĞıNı VE ENERJıNı BENıM ıÇıN HARCIYORSUN BU YÜZDEN SENı ÇOOOOK SEVıYORUM ''AŞKIM BABAM'' ''DOĞDUĞUM AN ıLK GÖRDÜĞÜM ADAM'' ''ıLK SEVDıĞıM ADAM'' ^^BABALAR GÜNÜN KUTLU OLSUN ^^

durucum benim yazıyı çok güzel uyarlamışsın kızına...ben biliyorsun bu yazıyı oğlanın tişörtüne bastırdım..ayrıca bir mektupta yazdık tabi..ama artık o çok özel...o yüzden buraya yazamıyorum...sizde tamamen içinizden gelen duyguları dökün kaleme...bugünün hatırasıdır..seneler sonra okununca çok anlamlı olur...

X