babacım, canım ,herşeyim iyi ki benimlesin

YaprakDokumun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
533
2
39
o benim herşeyim.:asigim: ne kadar zor durumda olursa olsun, evin kapısından içeri girerken o sıkıntılarını dışarda bırakıp gelir. herşeyi konuşarak halletmeyi seçer bu yüzden hiç çekinmeden herşeyimi önce canım babama anlatırım.

babacım; çocukluğumda işten geleceğin zamanı iple çekerdim. hep senin dizinde yemek yerdim. bir suç işlediğimde hep beni korudun, herşeyimle gurur duydun, kaybolduğum zaman beni gördüğündeki sevincin ve bana sımsıkı sarılman aradan yıllar geçmesine rağmen aklımdan çıkmıyor. bana aldığın boyumdan büyük ayıcığı , sona o ayıyı ölmek üzere olan arkadaşıma vermemi istediğinde söylediğin sözler hep kulağımda, iyi ki benimle konuştun iyi ki o ayıyı verdim. yoksa gerçekten çok vicdan azabı çekecektim o çocuğun da son isteğini biz yerine getirmiş olduk. tabii bunların hepsi senin sayendeŞeniz

öss ye gireceğim zaman verdiğin destek, kazandığımda verdiğin hediye ve mezun olduğumda düzenlediğin eğlence; bunlar sen farkında olmasanda hayatımın dönüm noktasıydı. kendime güvenim senin sayende arttı.

hep zor anlarımda sen çıktın karşıma. beni kalacağım yurda götürdüğünde döktüğün gözyaşlarını, orda 2.senemizde aşırı yağıştan otogarda mahsur kaldığımızda biz bir minübüse binip yurda dönemezken o kadar yolu canın pahasına gelip beni alman, orda o kadar insan varken benim babamın gelip alması bunları asla unutmayacağım

annem hastanedeyken verdiğin mücadele, boğazımıza kadar borçlandığımız o 5 ay da derdin başından aşmışken bize hiçbirşey belli etmemeye çalışman, geceleri gizli gizli ağlaman, bunların hepsini çok iyi biliyorum.

Allahıma hep dua ettim bana babam gibi bir eş nasip etsin diye. şükürler olsun ki aynı senin gibi ince düşünceli, kalbi güzel birini buldum. babacım damadını çok beğenmiş olsanda gideceğim için çok üzülüyorsun. önceden herkese ben kızımı kimseye vermem, turşusunu kuracağım yada kızımı alan iç güvey gelir diyordun:1rolleyes: bende asla bırakmam babamı ben evlenmeyeceğim diyordum. Ama öyle olmuyormuş :eek:
ben ne olursa olsun hep senin yanında olacağım. senin de beni hiç bırakmayacağını ne olursa olsun yine ilk senin koşacağını çok iyi biliyorumŞeniz

iyi ki varsın , iyi ki benimlesin, seni herşeyden çok ama çok seviyorum hayatımın ilk aşkı canım babacım:asigim:

bu mektubu babama yazdım tabii bu o mektubun özeti baya uzun ama hepsini yazıp sizleri sıkmak istemedim. doğum gününde vereceğim çok mutlu olacak. o benim ilk prensim:asigim:

çok güzel yazmışısın canım...bende babamın üstüne acayıp dercede düşerim o benım herşeyım burdan seslenıyorum BABACIM SENİ ÇOK SEFIORUM muck

cok duygulandim canim.böyle seylere helede aile girince araya hic dayanamiyorum,bogazim dügümleniyor.babami da,annemi de senede 1 görüyorum.bunada sükür.Allah hepimizin ailesini basimizdan eksik etmesin.onlar bizim en degerli varliklarimiz.babacigimida,annecigimide cok ama cok seviyorum.........................

çok güzel yazmışısın canım...bende babamın üstüne acayıp dercede düşerim o benım herşeyım burdan seslenıyorum BABACIM SENİ ÇOK SEFIORUM muck

kız çocukları genelde babacı olurlar ama ben biraz fazlayım herhalde onu bir baba gibi görmüyorum. o benim dostum, sırdaşım, canım herşeyim. onun yanında çalışıyorum 2 dakika bir yere gitse sıkıntı basıyor bana yaa:asigim:

cok duygulandim canim.böyle seylere helede aile girince araya hic dayanamiyorum,bogazim dügümleniyor.babami da,annemi de senede 1 görüyorum.bunada sükür.Allah hepimizin ailesini basimizdan eksik etmesin.onlar bizim en degerli varliklarimiz.babacigimida,annecigimide cok ama cok seviyorum.........................

amiin allah hepsine uzun ömürler versin eksikliklerini hissettirmesin inşallah

Yaprakcığım ne güzel ifade etmişisn kendini babana
Rabbim ağız tadınızı bozmasın hiç bir zaman (amin)
doğum günü hediyesi verecekmişin öyle okudum çok güzel bir hediye
ona görede en güzel hediye sensindir ..:1hug:

Yaprakcığım ne güzel ifade etmişisn kendini babana
Rabbim ağız tadınızı bozmasın hiç bir zaman (amin)
doğum günü hediyesi verecekmişin öyle okudum çok güzel bir hediye
ona görede en güzel hediye sensindir ..:1hug:

teşekkür ederim eylülcüm sanırım öyleyim. evleniyorum diye çok buruk bu aralar :çok üzgünüm: daha 4 ay var diyorum, sonuçta yine hergün göreceksin yanında çalışıyorum diyorum ama olmuyor açıkcası bende düşünüyorumsenağlama

X