B Hcg Düştü Ve :(

canım benım gecmıs olsun kurtaja gerek yok zaten bunye kendılıgınden atıyo rabbım bıdaha yasatmasınn

beril geçmiş olsun canım,genellikle kürtaj olmadan hepsi atılır,ama kanamadan sonra bir dr.a git mutlaka,içerde parça kalmış mı diye bakılsın,aynı şey benimde başımdan geçti,6,haftalıkken düşük yaptım,kanamayla atıldı...
başka bir arkadaşım kürtaj oldu,ama içini iyi temizleyememişler,parça kalmıştı,kanamayla olanı en sağlıklı olanı canım,kadın için,vücudunda çok hırpalanmamış oluyor.

geçmiş olsun cnm,tekrar hamile kalman dileğiyle...

evet canım ben yaşadım gerçi hamile olduğumu öğrendim fakat kanamam zaten vardı meğer düşük başlamış bile fakat şimdiki gebeliğimdeki doktorum o düşük değil kimyasal gebelik yaşamışsınız eğer düşük olmuş olsaydı bebek daha büyük olurdu kalp atışını vs görülürdü demişti yani bende ne kalp atışı ne kese gözükmemişti sonrasında hemen hamiş kalamadım tam tamına 6 ay sonra hamile olduğumu öğrenmiştim ve inanılmaz bi zamanda oğlum ilaç gibi gelmişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…