b-hcg değerleri..:(

benim soruma da kimse cvb yazmamış cvb alabilmek için ayrı ayrı bölümler açıp sayfaları doldurmamız mı gerekiyor anlamadım ki yada bazıları kendince arkadaşlık kurmuş diğerlerine yazma gereği duymuyorlar herhalde:uhm::kızgın:

tmm kızlar sağolun başka sayfalara da yazmamım nedeni belki birinden cvb alırım diye ve aldımda tşkkrlr....

melal bikaçgün sonra testi tekrarla artabilir belki bazen artıyo çünkü belki geç döllenme olmuştur

Merhaba arkadaslasr ben de yeniyim gurupta, sizlerin tecrubelerinizi okuyarak faydalanmaya calısıyorum. Ben bundan tam bir hafta once kan testi yaptırdımö adetim sadece 2-3 gun civarı gecikmisti. Degerim 282 cıktı. Ben daha hic doktora gitmedim ama burda okudukca acaba benimde telaslanmam gereken bisi var mı hemen doktora gitmelimiyim diye dusunuyorum bana yardımcı olursanız cok sevinirim..

ARKADAŞLAR BENİM ANLAMADIĞIM.KAN TESTİ YAPTIRIYONUZ DEĞERLER BELİRLENİYO.YANİ YAPTIRDIĞINIZ YERDE SİZLERE SONUCUN NE OLDUĞUNU,YANİ DEĞERLERİNİZE GÖRE HAMİLESİNİZ VEYA DEĞİLSİNİZ DİYEN YOK MU? BEN BUNU ANLAMIŞ DEĞİLİM YANİ!!! :uhm:

gebelik gorunuyor diyorlar ama ekstradan bana bilgi verilmedi. o yuzden simdi birazdan kadın dogum doktoruna gidip isi detaylı ogrenmeye calısacagım. ınsaAllah guzel haberler alırım,insan ister istemez telaslanmalımıyım diye soruyor???

değerin gayet normal gözüküyor canım istersen 2 gün bekle yine test yap değerlerin yükselmiş mi diye sonra dr gidersin istersen.ama bence bian önce git kontrolünü yaptır

gittim doktora p.tesi. Insan telaslanıyor halıyle. Bı de ılk cocuk olunca daha da bi muphemlerde kalıyor. Medicalpark da nevin numanoglu diye bi bayan doktor. Vajinal Ultrasonla baktı daha cok kucuk diye. Sanırım gozuken keseydi. 8 mm hersey yolunda gorunuyor dedi. InsaAllah sonuna kadar kucagıma alıp koklayana kadar hep oyle gider. Bugun istedigi test sonuclarını almaya gidecegim sonrasında da 1 hafta kaldı kalb sesleri icin gel dedi.. Hadi bakalım hayırlısı cok heyecanlıyım :)

ARKADAŞLAR BENİM ANLAMADIĞIM.KAN TESTİ YAPTIRIYONUZ DEĞERLER BELİRLENİYO.YANİ YAPTIRDIĞINIZ YERDE SİZLERE SONUCUN NE OLDUĞUNU,YANİ DEĞERLERİNİZE GÖRE HAMİLESİNİZ VEYA DEĞİLSİNİZ DİYEN YOK MU? BEN BUNU ANLAMIŞ DEĞİLİM YANİ!!! :uhm:

eğer direk gidip sen kan testi yaptırmak istiyorum dersen kımse hamile olup olmadıgını

söylemıyo yani testi yorumlamıyorlar sadece altta hafta eve bhcg değerleri oluyor eğer

biliyorsan bakıp anlıyorsun...Laboranttaki görevliler sonuc için yorum yapmıyorlar

fakat doktora gösterirsen öğrenebilirsin :)

Test yaptıran arkadaşlarımızda doktora görünmeden test yaptırdıkları için ve laborantlarda

yorum yapmadığı için buraya yazıyorlar

gittim doktora p.tesi. Insan telaslanıyor halıyle. Bı de ılk cocuk olunca daha da bi muphemlerde kalıyor. Medicalpark da nevin numanoglu diye bi bayan doktor. Vajinal Ultrasonla baktı daha cok kucuk diye. Sanırım gozuken keseydi. 8 mm hersey yolunda gorunuyor dedi. InsaAllah sonuna kadar kucagıma alıp koklayana kadar hep oyle gider. Bugun istedigi test sonuclarını almaya gidecegim sonrasında da 1 hafta kaldı kalb sesleri icin gel dedi.. Hadi bakalım hayırlısı cok heyecanlıyım :)

hayırlı olsun ne güzel :)

Tesekkür ederäm ay_she cigim. Ben haftayi bekliyorum artik. Doktorlar cok konusmuyor sanirim? Bende neler sormaliyim onlari bilmiyorum? Arkadaslar sizlerin tavsiye ettigi seyleri dinlemeye hazirim cunku cok tecrubesizim bu konuda. Oncesi bi hazirligimda olmadi. Doktordan ciktiktan sonra ayyy sunu da sorsaydim felan diyorum ama her defasinda unutuyorum. Buarada sizlerde de unutkanlik cok oluyormuydu ben asiri unutkanlastim :KK43:

ya arkidişler benimde gcg 0.1 çıktı hamile değilimdir dimi?

çok teşekür ederim canım ya netten okudumda birinden duymak iyi geldi

dr.um 10 gün kadar bekleyelim, başka yapacak bişi yok dedi.
Ama 10 gün geçmez benim için. Yarın başka bir dr.a gidicek bir kereye mahsus,
testi de tekrar yaptırcam. Dün keseyi gördük, ama bebeği göremedik. Gebelik haftanla uyumlu değil dedi dr.um.

cnm sana en uygun bnm galiba bnm değerlerimde 4 haftalıkken 196 sonra 283 sonra 365 sonra 800 sonra 1500 dün 3000 oldu ama hala bebişim 4 haftalık görünüyo dün kanamam oldu acil gece dr.a gittik muayene oldum gelişim geriliği yaşıyosun ama korkm düşük yok dedi değerlerde anca artmayabaşladı 7sinde ultrasona tekrar gircembakalım hayırlısı.. korkma allahın izniyle alırsın bebişini kucağına bu beta hcg kişiye göre gerçekten değişiyo yani

kızlar bende adetimin geciktigi 3. gün degerim 900 küsurdu.
3 gün sonra 3000 küsur lara gelmişti.
kese göründü kalp atışı için bekliyorum.
kalp atışı ne zaman duyuluyor???

X