b-hcg değerim... nolur bilgili arkadaşlar yardımmmmm :(

tu_met

Guru
Kayıtlı Üye
27 Mart 2012
1.306
96
kafam çok karışık
adetime 6 gün kala idrar testi yaptım ve pembede olsa çift çizgiyi gördüm ertesi sabah tekrar yaptım we tekrar çift çizgi çıktı.... aynı günn akşamı(dün akşam) kan testi yaptırdık we kan sonucu 1.20 çıktı... çıktıyı weren memur bişi yok değince moralim bozuldu we doktora göstermeden geri geldik... ki zaten geç saatte gittiğimiz için hastanede sadece nöbetçi doktor wardı kadın doğum yoktu...

we ewe geldim eşimle internetten araştırdık negatif değer genelde 0.100çıkıomuş... we benm gibi erken yaptırıpda daha sonra değeri yükselen arkadaşları gördüm hatta biri 0.700 den yükselmiş... hala ümidim war acaba olabilir mi die_?

sizde yada çewrenizde benm gibi olan warmı_?

Nisan ayında henüz korunurken ve çocuk istemezken şüphelenmiştim. İdrar testi yaptım silik çıktı 2. çizgi. Kan verdim 2'den küçük yazıyordu sonuç kısmında. Yani senin ki gibi 1, küsürlü bir şeylerdi demek ki.

Sonra damla damlada olsa 8 günle tamamladım adetimi.

Temmuz ayında yine korunurken günüm geçti 1 gün (çok düzenlidir adetlerim) idrar testi yaptım ikinci çizgi yine silik. Tahlil yaptırdım bu sefer 0,100 den küçük çıktı.

Onun için ne çok umutlan ne de kırmızıları görene kadar umudunu kaybetme. Çünkü değeri 1 lerde çıkıp yükselenlerde var :)

ewet yükselen bi kaç kişi bende okudum netten... o yüzden ümidimi kaybetmek istemiyorum ama çok bağlanmakta istemiyorum.... işallah benmkiden yükselenlerden olur

fazla umutlanmadan bekle arkadaşım kan değerin negatif ama testin nasıl çift çıkmış,fotosunu koyabilirmisin.
5 ve aşağısı negatif sayılıyor.ben adetimden 2 gün önce yaptırmıştım 16.9 çıkmıştı bi haftalık falan hamileydim.

testlerin fotosunu pcye yükleyemedim ama netten baktıklarımdan birini göstereyim çok açık pambe we iki kerede aynı çıktı :18:

benmkide böyle işte ikiside

Son düzenleme:
cnm kan testi içinde idrar içnde erken yaptırmışsın az bekle bakalım yükselir inş belirtilerin var mı peki gebeliğe dair?

cnm kan testi içinde idrar içnde erken yaptırmışsın az bekle bakalım yükselir inş belirtilerin var mı peki gebeliğe dair?

canım ben çok sık tuwalete gitmeye başladım we kasıklarıma arada ağrı giriyo ama bunlar psikolojikte olabilir çok kafama taktığım için en belirgin belirsi 9-10 gün önce kahwerengi lakalenmelerim olmuştu 2 gün o kadar...

canım; benım de kan değerım adet gectıkten 10 gun sonra 1.20 idi. ( 2 defa yaptırdım aynı sonuc cıktı bıkacgun arayla)
ılk defa eylulde korunmamıstım belkı dedım ama ıdrar da kan da negatıf cıktı.. ve adetıme bı kacgun kala kahverengı lekelenme olunca oyuzden şüphelenıp yaptırmıstım testlerı..
ama agustosta adet olmadım eylulun 23unde adet oldum yenı bugun bıttı ıste..
folık asıte basladım cocuk dusundugum ıcın..ultrasona bıle gorundum acaba testlerde cıkmadı dıye mı,
bobrek taşından baska bısey cıkmadı çok şükür..:)
ınşallah hayırlısıyla en yakın zamanda olur..2 yıllık evlıyım..
benım ıcın de dua edın canlarım :)))) benım herzaman dualarım sızlerle nb

merhaba canım nerelerdeydın goremedım senı
evet testimi yaptırdım ama pazartesı tekrar testım var
1 deger 31.8
2. deger56.6
3. deger 108
4.deger 232 cıktı

Merhabalar

Bnim adetten 3 gün önce yani dun bhcg 29 cıktı yarın testi tekrarlcam acaba hamilelik varl mıdır varsa degerim çok mu düşük?

canım bence daha erken.2-3 gün sonra tekrar baktır.zaten bizim bu sabırsızlığımız yüzünden üzülüyoruz.benmde 6 gün var daha test yaptım idrarda negatif.gidip kan testı yaptrmamak için zor tutuyrum kendımı.sen hamılesin bence.ne güzelll

amin canım inşallah dediğin gibidir

Merhabalar

Bnim adetten 3 gün önce yani dun bhcg 29 cıktı yarın testi tekrarlcam acaba hamilelik varl mıdır varsa degerim çok mu düşük?

canım kanımca 3 gün öncesi çıkan değer 29sa değerin normal... büyük ihtimal gebesin tatlım

dayanamadın değil mi meraklı melahat.kuzum kendine ediyorsun psikolojik olarak yıpratma kendini değerin yükselecek gibime geliyor lekelenmenden dolayı..Az sabır sende yok biliyom ama az daha sık dişini ne kaldı ki şurada...Bugün kargo açık olsaydı ben test alıp yollayacaktım sana sadece kafan rahatlasın diye...

yani bi kaç gün sonra tekrarlat testini canım belli olmaz.

saol bebekim... her gün diom takmıcam kafama hayırlısı olsun die ama gel gör ki en fazla 5 dk sürüyo bu inşallah olumlu sonuçlar çıkarda sonu güzel olur

cnm testının markası neydı burada bı arkadaşımızın eşin ezosperm oldugu halde cıftcızgı görmuştu
bebetıme yanlış sonuc verıyo cnm
bu arada belkı erken yumurtlama olup kımyasal gebelık gecırmış olabılırsın cunku kanda deger erken duşup ıdrarda duşmesı zman alabılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…