b-hcg değerim... nolur bilgili arkadaşlar yardımmmmm :(

Kızlarr merhaba
Bugün testi tekrarladım ve değerim :116,8 çıktı
2 gün önce 29 idi.Çok mutluyum ama hala tedirginim

hiç tedirgin olma :)) tebrik ederim anne oluyorsun :))) çok güzel şeyler yaşayacaksın.. :nazar::nazar::nazar:

cnm testının markası neydı burada bı arkadaşımızın eşin ezosperm oldugu halde cıftcızgı görmuştu
bebetıme yanlış sonuc verıyo cnm
bu arada belkı erken yumurtlama olup kımyasal gebelık gecırmış olabılırsın cunku kanda deger erken duşup ıdrarda duşmesı zman alabılıyo

Kızlarr merhaba
Bugün testi tekrarladım ve değerim :116,8 çıktı
2 gün önce 29 idi.Çok mutluyum ama hala tedirginim

bende bozuk olabilr diye düşünmüştün canım o yüzden 2 defa yaptım test ikiside pozitifti.... şimdi koçiş zorluyo alalım tekrar yap die ama korkuyorum negatif görmekten...

ozgnmn:tedirgin olma kuzum gölnünü farak tut stres yoookkk :KK20::KK20::KK20: hayırlı olsun taze anne :21::21::21:

Cnm benim çok teşekkür ederim 2 gün sonra tekrar test istedi doktorum ondan sonra gerek yok dedi bu 2 günler geçmek bilmiyor benim için off offf

bende bozuk olabilr diye düşünmüştün canım o yüzden 2 defa yaptım test ikiside pozitifti.... şimdi koçiş zorluyo alalım tekrar yap die ama korkuyorum negatif görmekten...

ozgnmn:tedirgin olma kuzum gölnünü farak tut stres yoookkk :KK20::KK20::KK20: hayırlı olsun taze anne :21::21::21:

Cnm benim çok teşekkür ederim 2 gün sonra tekrar test istedi doktorum ondan sonra gerek yok dedi bu 2 günler geçmek bilmiyor benim için off offf

ah yawruummm geçer geçer merak etme... bi bakmışsın 2 aylık olmuş bi bakmışsın 2 yaşına gelmiş...

ayyy ben mi dedim bunları... (bende çok sabırsız bi insanımdır bendede geçmiyo günler ama insana başkasına bekle demek daha kolay geliyo:KK9:)
irem le serap duymasınnnn :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

Son düzenleme:
kzlar yorumlarınız için teşekkür ederim ama ben bugün kırmızı kartımı yedim:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

son zamanlarda yaptığım 4-5 tesstte pozitifi gördüm silik çizgi şeklinde,bebek falan yok ya testler bozuk yada ben :KK37:

kzlar yorumlarınız için teşekkür ederim ama ben bugün kırmızı kartımı yedim:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

kısmet cnm öbr aya daha iyi çalışırsın sabahları ii diolar ben öle ettim bu ay değişiklik yaptım bakalım üzme kendini dinlenmene bak ayaklarını sıcak tut soğukta yumoşlarda büyümüoo

X