az kullanılmış uygun fiyata oto koltuğu arıyorum

prenses tera

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
509
2
42
az kullanılmış yıpranmamış ve çocuğumun 3 yaşına kadar kullanabileceği uygun fiyata oto koltuğu arıyorum ilgilenen arkadaşlar resimlerini atabilirmi

Canım benim var, eşim gelince akşama fotosunu koyarım, çok az kullanıldı sağolsun benim oğlan kucakçı sayılı kullanılmıştır... Gri renkte 5 yaşına kadar çok rahat biner tertemiz... :1hug:

iyi olur canım fakat fiyat ne istersin yazarsan sevinirim

Canım toys' rus tan 200 kusur liraya almıştık, ikinci el olunca malum fiyat düşüyor, zaten kullanmıyoruzda 60 lira olur güzelim... Bende istanbuldayım, kargo sorunu olmaz, üstelik üstünün kılıfıda çıkıyor istediğin zaman yıkayabilirisn çok kullanışlı sorun olmaz...

Merhaba , bir ara ben de aramıştım ama bulamamıştım oto koltuk. Resimini koyabilir misiniz , bir de kilo aralığı nedir acaba.?

Prenses Tera istemez ise eğer ben düşünebilirim.

Prenses Tera ayıp olmaz dimi sana ???

resme tıklayınca büyüyor, dilerseniz msn kameradanda gösterebilirim, oldukça büyüktür oğlum 6 yaşında hala sığabiliyor içine oldukça geniştir markalı toyrustan almıştık sayılı kullanıldı ....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…