Ayyy bakar mısınız kızlarım

Aynen abla yaptım da zaten evde defalarca yaptım gecikmeden önce de bugün de negatif dün de kan verdim o bile negatif en iyisi iyice gecikmeyi beklemek iyi bir sonuç alabilmek için
Bu beklentinin stresinden bile gecikir adet.kan testi genelde verir sonucu doğru şekilde. Yine de 1 hafta bekle gecikme için.

Bugün konunuz denk gelmişti okumuştum kayıplarınız olmuş çok sevindim tekrar hamile olmanıza
teşekkür ederim canım ama işte degerim çok düşük inşallah kimyasal filan olmaz bugun tekrardan kan vericem umarım artış vardır

teşekkür ederim canım ama işte degerim çok düşük inşallah kimyasal filan olmaz bugun tekrardan kan vericem umarım artış vardır
Bende hamileliğimi öğrendiğimde 11.89du sonra zdüzenli arttı kimyasal olacak diye bir şey yok

Benmde cuma 14.5 çıktı bugün tekrar verdim bekliyorum sonucu. Umarım artış olmuştur.

Ben de şuan oluyor sanırım inşallah adete dönmez sildikce geliyor peçeteye kahverengi camur gibi hafiften pembe bakalım bekliyorum sonucumu
İnşallah canım olumlu düşün. Ben hiç kimyasal olur felan diye düşünmemiştim çok sevinmiştim sonucu görünce sonradan burada ki kişilerin sorun ettiğini gördüm ama değer bir anda 300/500 olamaz ya zamanla yükseliyor

Auan

İnşallah rabbim.bu sefer nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…