Ayyy bakar mısınız kızlarım

hazeeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2024
22
4
24
Kızlar geçen ay 6 sında regl oldum 28 günlük döngüm var bugün ayın 6 sı ve olmadım bir sürü erken gebelik testi yaptım dün de hatta kan verdim negatif bilinçsizim biraz nasip olursa ilk çocuğum olacak kasık ağrılarım var bel ve bacak ağrılarım var sizce ne kadar daha beklemeliyim test veya kan vermek için normalde asla gecikme yaşamam ya günümde olurum ya günümden 2 gün önce

Bennde 4 eylul de oldum en sin regl 3 ekimde olmam gerekiyordu olmadim dün kan verdm 11.2 çıktı yani 2 gün gecikmeyle böyle çıktı yarim tekrar bakicam kana artış var mı diye bence sizde bir kaç gün sonra tekrar kan verin derim

Allahım inşallah gebeyimdir ya bi 5 6 gün daha bekleyip tekrar yapayım bari

Sizin öğrenmeden önce belirtileriniz neydi
Aşırı şekilde saç dökülmesi alnımda bir sürü sivilce çıkması mide bulantısı adet sancısı ateş basması sık idrara çıkma göğüs hassasiyeti bunlar normal de adet belirtilerimle aynı fakat tek ayırt edebildiğim saç dökülmesi oldu bakalım inşallah degerim yukselir

Saç dökülmesi bende de var bu diğer belirtilerin hepsi de var saç dökülmesine şaşırdım bende de yoğun çünkü ateş de basıyor aynen öyle ve abla benim kasıklarım varya inanılmaz ağrıyor

Geciktiysen test yap canım yada kan ver

Canım biraz sabır bi dur bi bekle adetin iyice geciksin

Normalde bugün adet olmam lazımdı olmadım
Bir kaç gün bekle dicem fakat insan sabredemiyor hemen öğrenmek bilmek istiyor çok iyi anlıyorum seni ama kan verebilirsin canım yarın ver kanı en azından birşey var mi yok mu anlarsin

Doktorlar gecikmenin 6.gunu öneriyor canım biraz daha bekle istersen şuan evde yapsan bile çok net bir çizgi göremezsin zaten
Aynen abla yaptım da zaten evde defalarca yaptım gecikmeden önce de bugün de negatif dün de kan verdim o bile negatif en iyisi iyice gecikmeyi beklemek iyi bir sonuç alabilmek için

Aynen abla yaptım da zaten evde defalarca yaptım gecikmeden önce de bugün de negatif dün de kan verdim o bile negatif en iyisi iyice gecikmeyi beklemek iyi bir sonuç alabilmek için
Aynen öyle ilk günden test yapınca çıkmaması çok normal ben 4. Gününde yaptığımda bile çok silik çıkmıştı doktora gidince de çok erken gelmişsin dedi ama yinede kanı aldı sonra sonuçlara baktığında hamilelik var ama henüz çok küçük demişti 1 hafta sonrasına gel demişti o yüzden beklemek en mantıklısı ama çok heyecanlı olduğu için seni anlayabiliyorum istersen hergun bir test dene

Ay her gün deneye deneye vallahi para kalmadı en iyisi 10 gün bekleyeyim tabi dayanırsam abla

Bugün konunuz denk gelmişti okumuştum kayıplarınız olmuş çok sevindim tekrar hamile olmanıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…