Ayvalık tatili

yildizefe

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2013
6
0
Arkadaşlar temmuz ayında Ramazan ayı girmeden birkaç gün ayvalığa gitmek istiyoruz. Şöyle temiz, sakin ve yiyecekleri bakımından güvenilir otel tavsiyelerinizi acilen bekliyorum. Teşekkürler

sarımsaklıda palmera otel var, biz memnun kaldık. denize sıfır, tam ve yarım pansşyon seçeneği var.

Son düzenleme:
Başka tavsiyesi olan yok mu arkadaşlar ya?? palmera otelle ilgili birkaç şikayet okudum ne kadar doğru bilemiyoruz tabi..

aytur beach club'a gittim geçen sene. havluları çarşafları biraz eskiydi ama temizdi. ve sessiz sakin yemeklerde güzeldi. deniz zaten çok güzel. sarımsaklı merkeze 10dk yürüme mesafesinde.

cnm ayvalıkta öyle fazla seçeneğin yok ne yazık ki. cundada butik oteller var ama evlere iki üç parça eski eşya koyuyolar al sana butik otel

temiz olması ve yemeklerinin düzgün olması bizim için yeterli zaten :) neyse artık göreceğiz nereye gidersekte söyleyeymde benim gibi olanlar olursa yardımcı olurum belkii cevaplar için teşekkürler :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…