ayvalık mı akçay mı?

cicimmmm

havada aşk kokusu var:):)
Kayıtlı Üye
2 Mart 2010
285
3
ailemle tatil yapmak istiyorum kalabalık olucağımız için kiralık yazlık iyi olur diye düşünüyorum ayvalık ve akçay arasında kararsız kaldım gidip gören arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

bence de ayvalik derim. daha güzel adalar var .görüntüsü havasi manzarasi cok güzelll.akcay da güzelll..ama ayvalikkk

Merhaba cicimmmmmmmmmmmm,

Turon9 olarak bünyemizde kiralık pansiyonlar mevcut değil ama ailenizle rahat edebileceğiniz uygun fiyatlı ayvalık bölgesinde Soley İnn Otel ve Etap Altınel Ayvalık otellerini tercih edebilirsiniz. Hem her şey dahil çalışıyor hem de denize sıfır oteller gittiğiniz zaman ailenizle güzel tatil geçirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

biz esımle bu yaz tatıl dusunuyoruz 2008 de evlendık 1 hafta sonra ramazanlık gırdı araya gıdemedık 2009 da ben hamıleydım allah izin verırse bu sene dusunuyoruz ayvalığı ilk defa gıdecegız bızde ben fıyatları arastırdım bulamadım fiyatlar nasıl ekonomık mı? malum ben şimdi çalışamıyorumbebegım var bebekle rahat edebılırmıyız orda ? bıraz bılgı verirsen sevınırım....

ayvalık netten resimlere baktığım kadarıyla çok güzel bi yer peki kalmak için uygun bi yer neresi ayvalıkta.Malum kalabalık olucaz bütçeyi çok zorlamamak lazım

Merhaba nisannur,

Tur on9.com olarak her bütçeye uygun otellerimiz mevcuttur.
Gideceğiniz tarih aralığını, kaç kişi konaklama yapacağınızı ve bütçenizi belirtirseniz ona istinaden otel isimleri verebiliriz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

biz esım ve ben 2 kişyiz bıde oğlum var şuanda 5 aylık temmuz sonu ağustos başı olabilir veya agustos 15 den sonra max 5 gün kalmak şeklınde...

adalara turlar var..
sarımsalı yakın 1 gun arada denıze gırersınız..denızı ve kumu muhtesemdır...cunda ya geçer bır gece orda gezersınızkı doyulmaz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…