ayrılırsak intihar ederim dedi

dediğinizi yapmıştım tele cevap vermiyodum Şimdi mesaj attı hastanede yatıyorum die dün de intiahrdan bahsetmişti of Allahım ailesine ne dicem ben şimdisenağlama

sen psikolog musun yoksa hala okuyo musun sence ne yapmam gerekli Hemen intihar etmez deyip kestirip atmışsınsenağlama yardım edemez misin:a015:

Bence etmez senin gözünü korkutuyor birakmaman için hayatim
ailesiyle irtibata geç ayrilmak istediğini ancak şantaj yaptiğini anlat
ama eminimki blöf yapiyor ölmek isteyen adam 2 hap içip kusmaz
sessiz sedasiz şekilde hayatina son verir:nazar:

Açıkçası intihar ettiğine inanasım gelmiyo...
Madem hastanede yatıyormuş ara nerde yatıyo git gör....
Hem intihar etmiş olsa ailesine ne diycem diyorsun onlar aramadılar mı seni daha...

Benim sevgilim intihat etmiş olsa anında beni ararlardı ....( ama benimki yapmaz ) Allah korusun ya

canım benim kestirip atmadım.insanların bu konuda dışardan kişiler olarak söyleyeceği şeyler çok doğru olmaz.anlattıgın kadarıyla karşınızdaki insan zaten birlikte olunacak biri değil saplantılı biri.istediğini elde etmek için sizi tehdit ediyor küçük bir çoçugun çikolatayı yemek için annesine ağlamayı kullanması gibi.net tavır koyun.bu oyuna devam etmeyin derim.kimsede önceden intihar edicem diğe davetye vermiyor onunda kendini savunması bu
bu arada psikologum öğrenci değilim.fazla açık konuştum ama sizinde buna ihtiyacınız var

Açıkçası intihar ettiğine inanasım gelmiyo...
Madem hastanede yatıyormuş ara nerde yatıyo git gör....
Hem intihar etmiş olsa ailesine ne diycem diyorsun onlar aramadılar mı seni daha...

Benim sevgilim intihat etmiş olsa anında beni ararlardı ....( ama benimki yapmaz ) Allah korusun ya

ailesi bilmiyo herhalde yakın bi arkadaşı hastaneye kaldırmış ölümden dönmüş Napıyım dimi delircem yaaaa Aşkım demedin şunun yapmadın soğuk davrandın deyip duruyo yeterr ama ben de canım ofsenağlama

of intihar etmemiş bu yaaaaa:eek:klava: yüksek ateşten hastaneye kaldırmışlar ama ölümden dönmüş harbi Sizi de intihar etti diye boşuna telaşlandırdım bana diyo ki istersen git hayatımdan şaşırdım Ya ama ben böyle bitsin istemiyorum Herkesi kışkırtır bu Lanetler okur Bayramdan sonra okula gitcem annesiyle konuşcam yoksa hiç bulamam annesinin cebinimirmirmirmir napsam ki şimdi bırakırsam anası düşman olur hastanede terk etmiş çocumu diye ofsenağlama napsam bilmiyorum delircem Anasıyla konuşmam lazım şimdi numarasını ver desem bu kadar hengamede abes olurkafamçokkarıştı

canım benim kestirip atmadım.insanların bu konuda dışardan kişiler olarak söyleyeceği şeyler çok doğru olmaz.anlattıgın kadarıyla karşınızdaki insan zaten birlikte olunacak biri değil saplantılı biri.istediğini elde etmek için sizi tehdit ediyor küçük bir çoçugun çikolatayı yemek için annesine ağlamayı kullanması gibi.net tavır koyun.bu oyuna devam etmeyin derim.kimsede önceden intihar edicem diğe davetye vermiyor onunda kendini savunması bu
bu arada psikologum öğrenci değilim.fazla açık konuştum ama sizinde buna ihtiyacınız var

çok teşekkür ederim ilgilendiğin içina.s.

canım gecsin böyle seyleri ya hıc bı halt yapamaz dedıklerı de yalan bence sadece senı korkutuo lısedeyken benım basıma da bela olan bırı vardı ucurumun kenarındayım atıcam kendımı felan dıodu bnde sıkıosa at kurtul senden kurtuldugumm ıcın hergun dua ederım allah da senı aetsın ebedı cehennemınde dedım telı kapattım ıntıhar felan da olmadı genelde blöf yapıolar hem etse bıle senın ne sucun var elınden gelenı yapmışsın aılesı de durumu bılıo gızlı saklı degıl artık cocuklarına sdahıp cıksınlar ne gerekıosa yapsınlar sen cekıl artık aradan ulasamasın sana hıc bı sey yapamaz ....

İntihar mı edecekmiş???
Bırak etsin Allahıma hesabını o versin.
Üzülme dertlikız bunların hepsi blöf
""" HAVLAYAN KÖPEK ISIRMAZ "" unutmaaa

X