ayrılırsak intihar ederim dedi

ya canım benim bak al karsına ona şunları söyle

--eger ben yokken intihar etmeyi göze alabiliyor bensiz yasamıyosan o zaman benleykende benim yasamama izin ver de...

ya bırak ayrıl şu cocuktan dil dökme şımartma.. küserim giderim intihar ederim dediginde taş kesil cevap verme umrunda olmadıgını hissettir.. cok sımarmıs.. bikaç denemede yapmıs sırf kurtulacagını bildigi ve senin onun yanında kalacagını bildigi için.. aglama canım hiç bişey için.. ne hali varsa görsün.. seni kısıtlıyo hayatını zindana ceviryo hemde seviyo öylemi.... taş ol karsısında görüşmemeye calıs... belliki işi cok büyütmüş.. ailene anlat durumu yada ailesiyle görüş.. yan yana gelme.. gerekirsede şikayet edecegini söyle polise savcıya.. seni korkutmasına izin verme.. korkma korktugunuda belli etme sakın..

canım benım sen kendıne secenek bırakmıyorsunkı bı sekılde kurtulmak ıstıyorsan bır kac yol denemelısın....oyle yaparsam bole olur falan dıe dusunme canım ac annesıne tel olanı bıtenı anlat ve sonrada ayrıl bu ınsanla evlenılmez ALLAH korusun sonra sen aynı seyı dusunursun tam tersı ayrılmak ıcın...kafanı topla ve ondan kurtul canım opt

ayrıca önemli bir sözünü atlamışım.ne demek bende seviyorum demek zorunda kalıyorum..ona gerçekleri söyle artık sevmedigini ve hayatını onsuz devam ettirmek istedigini söyle.kurtulmanın yolu gerçekleri söylemek bence.öyle zorla falan seviyorum dersen ümütlenir tabi.iyi düşün karar ver derim.sevmedigini ve istemedigini söylersen seni bırakacaktır.eger gerçekten ölmek isteseydi bunu çoktaaann yapardı.hiç sıkma canını bırak kendi haline.yanlız bi tavsiyem daha sakın bu aralar başkasıyla çıkmaya kalkmayerimseniben bıraksın bu işleri öyle kolay degil seni kandırmaya calışıyo besbelli.hiç üzme kendini boşuna.hayat kısa böyle insanlarla ugrasacak ve kendini üzecek kadar uzun degil...
canım mecbur kalıorm seviorm demeye çünkü ölecek die korkuorm Onu istemediğimi sölüorm işte o zaman direk intihar konusu açıosenağlama

sadece çıkaya başlamışken nasıl evlilik hayalleri kurdunuz anlayamadım.bence siz biraz fazla ümit vermişsiniz arkadaşınıza ve oda size tam anlamıyla bağlanmış.keşke bazı şeyleri daha yavaş yaşasaydınız.sonuçta karşınızdaki insanı tanıyamadan evlilik gibi çok önemli bi birliktelik üzerine nasıl hayaller kurdunuz.
ama şu durumda artık onu istemediğinizi söylüyorsunuz.yapılacak tek şey var oda ailesini devreye sokmak.ama onlarında çok etkili olucağını sanmam.çünki size tamamen bağlanmış.kıskançlığının dozu fazla çünki.ona intiharı düşünen bi insanla asla bir arada olamayacağınızı,bunun bi acizlik olduğunu,sizin hayatta dimdik durabilen güçlü erkekleri sevebileceğinizi anlatın.sürekli intihar ederim sözünden ve kıskançlıklarından sizin ona karşı duygularınızın tatamen değiştiğinden ve artık onu sevmediğinizi ve ondan soğuduğunuzu anlatın.çok zor bi durum.umarım kurtulabilirsiniz

canım inan ki dediklerinin çoğunu yaptım ben Erkek misin sen ya dedim korkaksın dedim neler demedim ki ona ne kadar kötü söz edersem caydırıcı bu onu daha intihara itiyomuş Sen devam et cesaret gelio intihar için dio Yaa bi adam nerede olduğuna aldırmadan ağlar mı benden ayrılık mesajını aldığı her yerde ağlıo hemen delircem bebek gibi aynı. Evlilik hayali olmadan önce de bağlıydı ki öle olunca tabi biraz daha arttı bağlılığı ama ben de düşünüodum evliliği mantık evliliği olarak tabi Bana çok ii davranıo her istediğimi yapıo beni mutlu ediodu ama bu kısıtlamaları hayatımı zindan etti Psikopat bi karakterde olduğunu yeni öğrendimsenağlama Benden önceki sevgilileri bırakmış bunu Bu da beni son şans gördü herhalde ben gitmiim die çabalıo Daha yeni dedi ki sen kabul etmeseydin teklifimi o gün intihar etcektim O zaman anladım ki bu intihar düşüncesi benden önce de varmış:1shok:

Son düzenleme:
resmen sana şantaj yapıyo.. ne adammıs ya.. hatta adammıymış diyesim gelio ama demicem.. ya canım benim sen ipleri fazla verdin galiba onun eline.. kendini bişey sanıyo ve ıona bişey olursa üzüleceksin ve bunu sana koz olarak kullanıyo.. hadi seviyo olsan katlanırım haline desen neysede.. sen katlanamıyosun üstüne üstlük sıkıntı cekiyosun hakkı varmı ya... ben olsam senin yerinde git ne halin varsa gör derim.. her daim bukadar dertle yasanırmı... bırak su adamı kurtul gitsin ilerde daha cok bela olur belki önlemini al şimdi.. bırak intihar edecekse etsin ne hali varsa görsün.. eger ayrılmak istemiyosada adam gibi davransın...sen bu adamı kazanmak sevmek istiyomusunyani düzelmesini istiyomusun onu söyle önce yoksa kesin karar ayrılmak mı istiyosun.. ona göre secenekler sunalım

sevmiyorum artık soğudum ondan kesin ayrılmak istiyorumsenağlama

illa ailesiyle tanisman gerekmiyor ki...bir sekilde o cocugun telinden mi olur 118 den mi olur babasinin ya cebini ya ev numarasini bul ve ara güzelce anlat neden bekliyorsun ki..aileyle tanismayi beklersen isin icinden cikamazsin..
birde bu cocuk kac yasinda lise caginda filan mi cok merak ettim ailesine durumu anlatirsaniz onlardan bir uzmandan yardim olur..sonuca bu intihari bir silah gibi görüyor sadece sizin icin degil baskasi icinde kullanabilir herkes sizin gibi beklemez ve Allah korusun kendine zarar verir...o acidan hemen ailesiyle konusursan iyi olur,tanismayi bekleme..telefon numarasini biliyorsan ara yok,is yerini yada ne bilim ona ulasacak yerleri biliyorsan bence hic durma kosa kosa git anlat ve kurtul..

teşekkür ederim canım yaaaa Doğru telini istiyim gizlice bakıyım Lise çağında değil ama 19 yaşında ben 20 ama hala bebek gibi davranıyo Dio ki sen gelince herşey değişti çok mutlu oldum seni kaybedersem ölürüm seni erkeklerle görmeye katlanamam dio Ya onlar benim arkadaşlarım nası silerim diorm İlerde her istediğinde yanında olcaklar mı dio Dedim adı üstünde arkadaş her saatimi benimle tabii ki geçiremezler onalrın da yuvası olacak Yaa beni kız arkadaşlarımdan bile kıskanıyosenağlama

Ailesininde sorunlu insanlar olma ihtimali var tabiifisfisfis "Aman yavrum oglumuz seni cok seviyor,boyle bir sey yaparsa suclu sensin,cocugumuzun bir sorunu yok ki tedavi olsun,sadece cok seviyor,kendine bir sey yaparsa seni affetmeyiz" gibi cumleler de duyma ihtimalin var.a.s

canım bana dedi ki annem senin tarafında Annesi hep oğlum alınganlık yapıp kızı üzme diomuş:sm_confused: yani annesiyle konuşursam birazcık şansım var gibi Arkadaşıma anlattım yüz yüze görüşme dedi telefonda anlat dedi Nasıl tepki vereceği belli olmaz die:1no2:

ya canım benim bak al karsına ona şunları söyle

--eger ben yokken intihar etmeyi göze alabiliyor bensiz yasamıyosan o zaman benleykende benim yasamama izin ver de...

ya bırak ayrıl şu cocuktan dil dökme şımartma.. küserim giderim intihar ederim dediginde taş kesil cevap verme umrunda olmadıgını hissettir.. cok sımarmıs.. bikaç denemede yapmıs sırf kurtulacagını bildigi ve senin onun yanında kalacagını bildigi için.. aglama canım hiç bişey için.. ne hali varsa görsün.. seni kısıtlıyo hayatını zindana ceviryo hemde seviyo öylemi.... taş ol karsısında görüşmemeye calıs... belliki işi cok büyütmüş.. ailene anlat durumu yada ailesiyle görüş.. yan yana gelme.. gerekirsede şikayet edecegini söyle polise savcıya.. seni korkutmasına izin verme.. korkma korktugunuda belli etme sakın..
şu an yaz tatili olduğu için görüşmüorz zaten canım Yanyana gelmemzi mümkün değil öle olsa annesini arardım hemensenağlama

valla canım ne desem bilmiyorum.arkadaşın sorunlu.yani düşününce daha 19 yaşında hayatının en güzel döneminde sende öyle. yürümüyosa zorlamanın alemi yok. zorla güzellik olmazki. çok zor bir durum. ama artık ne olursa olsun kurtulmalısın o çocuktan.korkma ve terk et sen elinden geleni yapmışsın.yani vicdan yapmanın anlamı yok. kendini de mutsuzluğa sürükleme

tehditlemi yürüyecek bu arkadaşlık kendi egolarını senin zaafından faydalanarak tatmin ediyo yokmu uzakta gidecegin biyer hiç görüşme tel.ini msnni kapat senle görüşecegi herşeye engel koy tabi sende istiyosan onu tedavi edecek sen deilsin

tehditlemi yürüyecek bu arkadaşlık kendi egolarını senin zaafından faydalanarak tatmin ediyo yokmu uzakta gidecegin biyer hiç görüşme tel.ini msnni kapat senle görüşecegi herşeye engel koy tabi sende istiyosan onu tedavi edecek sen deilsin

canım okulum onun yaşadığı şehirde ve kaldığım yer onunla yarım sa arası vardır devlet yurdu özele gidemem:1no2:

öncelikle ben yinede imla kurallarına uymanızı rica edeceğim...
siz bir öğrencisiniz,alışkanlık yaparsa,okulda da ikaz alırsınız...

durumunuza gelince,gerçekten hasta ruhlu bir erkek arkadaşınız var...
ve size bile zarar verebilir diye düşünüyorum...
sizin yapacağınız tek şey,annesiyle ya da babasıyla konuşmanız,
olayı aynen onlara anlatmanız gerekiyor...
ayrılmanız şart,ama tek başına yapacağınız bir durum değil..
dediğiniz gibi adam psikopat..
ama ailesinin haberi olursa,onlar müdahale eder diye düşünüyorum...
ve lütfen arkadaşlarınızı seçerken çok dikkatli olun...
sevgiler...

canım ünüversiteye hazırlanırken ben de böyle bir hastayla çıkmıştım . oda bela olmuştu aynen seninki gibi.nasıl vicdan azabıdır biliyorum. oda sürekli intihardan söz ediyordu. bir gün ayrılalım deyince parkta oturduğu yerde titremeye başladı ve ağlayarak bayıkdı kaldı. ben delirecektim. hemen hastaneye götürdüm.ailesine haber verdim.tabii ayrılamadım. ne zamanki o şehir dışında bir ünv. kazandı o zaman kurtuldum ondan ama yine de kolay olmadı. Allah böyle hastalarsdan korusun herkesi

öncelikle ben yinede imla kurallarına uymanızı rica edeceğim...
siz bir öğrencisiniz,alışkanlık yaparsa,okulda da ikaz alırsınız...

durumunuza gelince,gerçekten hasta ruhlu bir erkek arkadaşınız var...
ve size bile zarar verebilir diye düşünüyorum...
sizin yapacağınız tek şey,annesiyle ya da babasıyla konuşmanız,
olayı aynen onlara anlatmanız gerekiyor...
ayrılmanız şart,ama tek başına yapacağınız bir durum değil..
dediğiniz gibi adam psikopat..
ama ailesinin haberi olursa,onlar müdahale eder diye düşünüyorum...
ve lütfen arkadaşlarınızı seçerken çok dikkatli olun...
sevgiler...
anlamadınız sadece bilgisayarda ve mesajda böyle kontör az gitsin die gençlerin bulduğu bişi bu Öbür türlü tabii ki bi kompozisyon ya da başka bişi yazarken böle yazmıyorum zaten kimse ikaz etmiyo okulda Lise değil sonuçta, içeriğine bakıyolar yazıya değil inanmayabilirsiniz ama böyle o kadar özenen değil de ölesine karalayan iyi not alıyo neyse kendimi zorlar dikkat ederim bundan sonraki mesajlarımda

Son düzenleme:
bir ilişkide biri birini kendimi öldürürüm diye tutuyorsa bu ilişkiden hayır gelmez, psikologa gitmezse bitir gerçekten.

anlamadınız sadece bilgisayarda ve mesajda böyle kontör az gitsin die gençlerin bulduğu bişi bu Öbür türlü tabii ki bi kompozisyon ya da başka bişi yazarken böle yazmıyorum zaten kimse ikaz etmiyo okulda Lise değil sonuçta, içeriğine bakıyolar yazıya değil neyse kendimi zorlar dikkat ederim bundan sonraki mesajlarımda

iyi anlaşılabilmeniz için söyledim...

ay yazmadan duramadım. ben de böyle tehdit aldım zamanında. ama hiç yüz vermedim ve ayrıldım. hiçbirşey de olmadı. benimki de çok duygusaldı yapabilir mi diye düşündüm ve herşeye rağmen bıraktım. onun ölme ihtimaline karşın sen hergün mü öleceksin. böyle insanlar takıntılı, sevgiyle uzaktan yakından alakası yok.dikkat et sana da zarar vermesin.bir an önce kurtul derim

ay yazmadan duramadım. ben de böyle tehdit aldım zamanında. ama hiç yüz vermedim ve ayrıldım. hiçbirşey de olmadı. benimki de çok duygusaldı yapabilir mi diye düşündüm ve herşeye rağmen bıraktım. onun ölme ihtimaline karşın sen hergün mü öleceksin. böyle insanlar takıntılı, sevgiyle uzaktan yakından alakası yok.dikkat et sana da zarar vermesin.bir an önce kurtul derim

yaaaa canım bilmiyorum inan çok çaresizim annesiyle konuşcam ama kadın ne tepki vercek onu da bilemiyorumsenağlama napcam ben yaaaaaa:sm_confused: senin gibi tecrübeleri olanlar bilgilendirirlerse çok memnun olcam çünkü ona göre çözüm yolu uygularım ben de Canım benim de senin gibi duygusal bi sevgilim vardı çok denedim ama seni sevemiyorum dedim tehdit etti hep aynı muhitteydik ayrıldım nefretiyle kaldı o ama bu ölcem diyo sürekli ondan yani:1no2:

intihar edeceğini düşünmüyorum sizibu şekilde tehdit ediyor ve istediklerini yaptırıyor

sen psikolog musun yoksa hala okuyo musun sence ne yapmam gerekli Hemen intihar etmez deyip kestirip atmışsınsenağlama yardım edemez misin:a015:

X