Ayrilik mi? Aile mi ask mi?

Ne yapasiniz?

• Ayril

OY: 0 0,0%
  • Savas

OY: 1 100,0%

• Ankete Katılan
    1

47canani

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2016
7
2
31
Merhaba arkadaslar.
Daha dün üye oldum ve sizlerle problemimi paylasmak istiyorum. Umarim ki, siz bi sekilde bana yardimci olabilirsiniz.
3 senedir erkek arkadasimla cikiyorum. Kendisi alevi bende sünniyim. Dinimizin farkliligi bizim icin Problem degil, biz bugüne Kadar hic bu konuda tartismadik herkes istedigi gibi dinini yasiyor ve seviyor.
Erkek arkadasim kendisi ama cem evine de gitmez, ama dinine bi sekilde yinede bagli.
Babama bu konuyu aciklamakta cok korkmustum, ama babam bizim sevgimize güvenip yinede tamam dedi.
Onun annesi ve babasi ayrilar. Bi gün erkek arkadasimi ailemle tanistirdim sonra da bir gün annesini ve benim annemle bulustuk. Bulusmamiz gayet güzel di annesi okadar güzel konusup annemle anlasti ki. Annem ama yinede bana dedi ki, ya annesi süper biri yada iyi bir oyuncu, bakalim artik.
Her neyse öbür haftaya da erkek arkadasimin ailesini davet ettik. Babasi annesi abisi geldiler (anne baba ayri oldugu halde). Hersey cok ama cok güzeldi, annemi övmüs gibi olmasin ama gercekten cok güzel agirladik.
O gelis sonra da üc hafta annesi ne aradi ne sordu. Ikide bir ailevi problemlerimiz var, cagricaz da cagricaz. Bi ara ben patladim erkek arkadasima dedim, bu nebicim bisey diye insan merak ediyor bizim hatamiz mi oldu diye. Neyse ben söylendikten sonra annesi aradi, gayet normal bisey olmamis gibi. Size annesini anlatiyim: kadin "güya" unutkan, adimi bile aklinda tutamiyor hep erkek arkadasimin abisinin kiz arkadasinin ismi olarak ithap ediyor, dogum günümü aklinda tutamiyor (onunla ayni günde dogum günüm var) yani anlicaniz aptal numarasini yapiyor. Kadin beni ne ariyor ne soruyor. Annemle babamin whatsappi de var, onlar erkek arkadasimla görüsüyorlar. ama onun annesinden tik yok. Söz ve nisani ayni günde düsünmüstük (bu hafta sonu) anneme ikide bir cok erken sonra konusuruz. Biz erkek arkadasimla herseyi ayarlamistik, tek tasimi bile almisti. Bende ismarladigim her seyi geri gönderdim, fotorafcisi nisan sekerine Kadar hepsini iptal ettim. Cocuk oyuncagi mi? Gün gittikce annesi hayallerimi maf etti. Bi gün de patladim. Annesinin yüzüne dedim ki size karsi sicaklik almiyorum. KAdin güldü ben temizlikci mi aliyorum eve ben sevgimi göstermiyorum da sudur da budurda. Her neyse ertesi gün bize de onlara gittik, babamin tek dedigi sey sen o aileye yakismiyorsun. Gerisini artik siz düsünün... cok zor durumdayim, bide üstelik sonradan duydum ki annesi erkek arkadasima sormus Imam nikahini istiyorlar mi, isterseler bize dede nikahina hakkimiz vardir. bi yandan da ikisi de gereksiz diyor. Ailem buna kesinlikle Kabul etmez, ben bile Kabul etmem Imam nikahsiz olmaz. Ama dede nikahini ailem Kabul etmez. Ailesi bide sormus iste ilahilerle mi evden cikacak türk bayragini asacaklarmi....resmen kadin ayirimcilik yapiyor. Benim ailemin düsünmediklerini o karistirdi... Yardim edin arkadaslar lütfen. Babam bu aksam iliskimi bitirmek istiyor, ben ama erkek arkadasimi cok seviyorum. Annesinin hatalarini görüyor. Ben sizin aileyi cok sevyiroum diyor, artik annemle degil babamla herseyi konusup onunla kararimi vercem. Siz ne yapardiniz? Cok üzgünüm hayallerim maf oldu... biliyorum ki eger o giderse ben tam maf olurum, ama o annesini düsündüm mü seytani icinde görüyorum... lütfen yardim edin :KK43::KK43::KK43:

İçerik silmek yasak ve ayrıca konu yanlış yerde.Diğer açtığınız konuyu ilgili bölüme taşıyacağım.Bilginize.

X