ayrildiniz, ama onun hayatindaki ilktiniz,o ise hala yalniz

G

gelecekkorkusu

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gelecekkorkusu
Ayrildiniz, ama onun hayatindaki ilktiniz,o ise hala yalniz. Ayrilali 2 sene olmus, ama hergun goruyorsunuz, o da sizi goruyor uzaktan, ayrildiginiz gunden beri ise 1 kere bile konusmadiniz, birbirinizle selamlasmadiniz. Ondan haber almamak, aci cekmemek icin ortak arkadaslarinizla da gorusmeyi kestiniz.

Bir gun o, sizin ona bakmaniz icin 5-6 kez donup donup bakti, once gormezden geldiniz ama sonra siz de baktiniz. Gozgoze geldiniz, o ise gulumsedi...Siz kafanizi cevirdiniz, cunku hala yasanmisliklarin acisi suruyordu icinizde, 3 yıl beraberdiniz, 8 ayı nisanlilik.

Ne dusunursunuz bu durumda?

-----------------
-----------------------------------------

ayrılma sebebinizi bilmiyorum ama bir erkeğin 2 yıl hayatına kimseyi sokmaması,ve hala ilk aşkıyla gözgöze gelip gülümsemesi,hala içinde ukte kaldığını düşündürdü bana,tamamen unutamamış gibi..

2 yıl bilincli bi sekilde mi sokmadi kimseyi hayatina yoksa karsisina mi cikmadi bilmiyorum..belki de baska planlari oldugu icin evliligi ertelemistir bilemiyorum...

sen yine şanslısın kardeşim görebiliosun onu en azından seni hala unutmadığı kesin arkasına dönüp bakıosa bi şekilde aklındasın onun sana neler yaşattı nasıl acılar yaşattı bunu en iyi sen bilirsin ama yinede güzel bi kıpırdanma gibi geldi bana ya ben insanları asla kolay affedemesdim we ne kadar kötü bi huy olduğunu bilsemde kinciyimdir ama eski eşim diorum artık o kadar yaşattıklarına rağman kin de duyuyorm ama içimdende hep bikere görsem rabbim ne olur die hep dua ediyorum bilmiyorm bu nasıl bi duygu içimde hep bi intikam ateşi war hem o kadar büyük bi aşk war hem nefret eder garip bi duygu ama seninki güzel ama acıyı sana yaşatan o neler yaşadığını da bilen sensin en doğru olanı yapmalısın çok konuşdum yine neyse kardeşim ama güzel bi kıpırdanma gibi

unutmamış unutamamış bence neden ayrıldınız bilemiycem ama sanki yeniden alevlenmesini istiyomuş gibi geldi bana hissettiğim bu sadece ama nişanlılık falanda olmuş kolay değil unutmak belliki baya ciddiydiniz hakkınızda hayırlısı olsun canım

Yanlış hatırlıyorsam düzeltin Gelecek Korkusu.
Eski nişanlınız size tokat attığı için ayrılmamış mıydınız?şutarafagitti
Eğer doğru hatırlıyorsam öyle bir adamın bir daha yüzüne bakmazdım.:dilcikar:
Yok eğer ayrılık sebebi başkaysa bilemicem,sebebini irdelemek,düşünmek gerekfisfisfis

eğer laalenin dediği gibi işin içinde tokat varsa iş değişir tabi:dilcikar:

ben cok ugrastim o iliskiyi ayakta tutmak icin, benim de hatalarim olmustur elbet ama haketmedigim laflar duydum, hep elestirildim ama hep...

yanlis anlasilmasin, tekrar birlesebilir miyiz demiyorum sadece o kadar seyden sonra bu insan bakip nasil gulumseyebildi anlamiyorum...Ayrilmayi ben istemistim. Biz severek biraya gelmistik, guzel gunlerimiz oldu ama nisanlilik cok kotu gecti...

Benim tek istedigim sahiplenilmek, kendimi ozel hissetmek, kadin gibi hissedebilmekti ama bunlari hissedemedim. Guzel seyler hissettim, mutlu oldugum zamanlar da oldu hakkini vermek lazim ama "biz" kavramını ona ogretemedim...

Belki o da formaliteden gülümsemiştir.
Yani çocuk gibi küs durmak olmaz madem gözgöze geldik bari gülümseyeyim demiştir.
Kötü niyetle yapılmış bir şey olduğunu sanmıyorum..

bence zamana bırak bakalım ilerde ne olcak tekrar karşılaştığınızda tawrı ne olcak bakıcakmı yine gülücekmi

Belki o da formaliteden gülümsemiştir.
Yani çocuk gibi küs durmak olmaz madem gözgöze geldik bari gülümseyeyim demiştir.
Kötü niyetle yapılmış bir şey olduğunu sanmıyorum..

2 seneden beri simdi mi aklina gelmis gozgoze geldiginde gulumsemek
gozgoze daha once de cok geldik
ama bu sefer, o ona bakmam icin ugrasti resmen
bence hala seviliyor muyum die ogrenmekti tek amaci buydu
ego tatminiydi bence

belki senin dediğin gibi eko tatmınıydi

belkide küs durmak istemedi
konuşalım aradan uzun zaman geçti
dostça yani

erkekleri anlamak çok zor gerçekten.

Birlikte geçirilen günlerin hatırına, inceliğinden gülümsemiş işte..

Bu kadar üstünde durulacak birşey değil..

Sen hala onu unutamadığın için (bence), bilinçaltın, gülümsemesinden bir pay çıkarmaya çalışıyor...Olay bu..

Tekrar birleşmeniz sözkonusu değilse (ayrıntıları bilemem), yok neden gülümsedi, yok neden baktı, bunlarla kafanı yorma,bırak geçmişi, geleceğe bak,gelecekten de bu kadar korkma tamam mı arkadaşım?

Birlikte geçirilen günlerin hatırına, inceliğinden gülümsemiş işte..

Bu kadar üstünde durulacak birşey değil..

Sen hala onu unutamadığın için (bence), bilinçaltın, gülümsemesinden bir pay çıkarmaya çalışıyor...Olay bu..

Tekrar birleşmeniz sözkonusu değilse (ayrıntıları bilemem), yok neden gülümsedi, yok neden baktı, bunlarla kafanı yorma,bırak geçmişi, geleceğe bak,gelecekten de bu kadar korkma tamam mı arkadaşım?

sorma sorma cok incedir kendisi
oyle incedir oyle incedir ki
ooffff

Yanlış hatırlıyorsam düzeltin Gelecek Korkusu.
Eski nişanlınız size tokat attığı için ayrılmamış mıydınız?şutarafagitti
Eğer doğru hatırlıyorsam öyle bir adamın bir daha yüzüne bakmazdım.:dilcikar:
Yok eğer ayrılık sebebi başkaysa bilemicem,sebebini irdelemek,düşünmek gerekfisfisfis

bunlar doğruysa eğer bencede yüzüne bile bakma isterse amuda kalksın hiiiiiiç takma canım o yokmuş gibi davran gül eğlen bakalım o zaman ne yapacak hiç hayatına girmemiş gibi davran yada en azından ona öyle yansıt böyle yaparsan kendini fazla ciddiye alır gibime geliyor erkekler çok yüzsüz olabiliyor ...:eek:klava: Çok üzgünüm çoook

X