Ayrıldım barışmayıda düşünmüyorum

Combativeenemy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2017
2.110
904
31
Bugün 2. Konum önceki konumda bana evliliğe uygun olmadığımı çoğu şeyi söyleyen oldu ama karşımdaki insn son zamanlarda iyice değişmişti uzakta olması nedeni ile sürekli üzerim de bir baskı kurmaya çalışıyor herşeyi kısıtlıyor yapmamama rağmen yaptığımı ima ediyordu örneğin dışarı çok çıkmadığım halde gezdiğimi onu aldatmadığım hiçbir girişimde bulunmadığım halde aldattığımı söylüyordu kesinlikle öyle bir şey Yok ama son zamanlarda iyice bunu dile getirdi bugün yine aynı şeyleri söyleyince bende sinirlenince küfür ettim telefonda ve ayrılmak istediğimi söyledim kabul etmedi yanlış anlamışşın dedi durdu ben iyice doldum artık psikolojim bozulacak noktaya geldim pişman da değilim cinsel olarak yetersiz bu yüzden yapıyor olabilir mi

Evet gerçekten cinsel olarak kendini yetersiz hisseden erkeklerde var bu salak paranoya. Kesinlikle ondan diyorum. Ay bir ruh hastası vardı , arabanın torpidosunda mavi hap türevlerinden bulmuştum baya. Öyle anlamıştım iktidarsızlık meselesini.

Adam ayrılırken bana nemfomanyak diyerek ayrıldı , ilerde evlenirsek zaten sen beni iş yerine gelen müşterilerinle aldatırdın dedi fotoğrafla şantaja falan kalktı yemeyince böyle çirkefe batıp defolup gitti.

Verilmiş sadakam varmış ki ciddi bişey olmadan çıktı meydana gerçek yüzü. Benim ruh hastası türevinde ise hayatı zindan ederdi sana zaten çok iyi olmuş ayrıldığın. Adam kitaplarını arabası ile eve bırakmasını rica eden evli barklı iş arkadaşına "k.vşe ,kaş.r " falan deyince uyanmıştım ben ilk. Kendisine selam veren her kadın onla yatmak istiyordu ona göre. Ben zaten azılı nemfomanyaktım neyseki git aynaya bak kendini be sanıyorsun diyebildim defetmeden önce

Kaç kurtar kendini..

Bunun konusu bile olmaz, cinsellik falan gitsin tedavi olsun o zaman Allah Allah.

Ayyy ben o (nemfomanyak) kelimenin daha dogrusu hastaligin oldugunu simdi sizden ogrendim. Valla gece gece aydinlandim ya kiz sagolasin. Bilgi bilgidir.
Megerse gecenlerde hayatima bir adet nemfomanyak girmis de haberim yokmus.
Adamda bir anormallik oldugunu sezmistim de ne oldugunu cozememistim. Iste buldum ahahah

Ben de o ruh hastasından öğrenmiştim. Nemfomanyak ne ki diye Google a yazınca bir kahkahadır aldı gitti beni

Ben de o ruh hastasından öğrenmiştim. Nemfomanyak ne ki diye Google a yazınca bir kahkahadır aldı gitti beni
Yaaa bilseydim ben de def ederken nemfomanyak derdim adama. Tühhh gec oldu. Iki gun once ogrenmeliydim. Sayemde ne oldugunu ogrenirdi
Sizinki size o kelimeyi nasil kullanmis anlayamadim ama benim karsimdaki bariz nemfomanyakmis yaa

Yaaa bilseydim ben de def ederken nemfomanyak derdim adama. Tühhh gec oldu. Iki gun once ogrenmeliydim. Sayemde ne oldugunu ogrenirdi
Sizinki size o kelimeyi nasil kullanmis anlayamadim ama benim karsimdaki bariz nemfomanyakmis yaa
Çok seks düşkünü idim dermişim Yok kardeş , eşyalarımı (koca koliler) arabası ile otogara bırakmıştı arkadaşı ile. Teşekkür için kahveye davet ettim eve arkadaşını ve kendisini. Evde de ev arkadaşım vardı. Gelmediler de zaten. Ama ben onu eşyalarımı taşıdığı için teşekkür etmekten dolayı değil sexi bedenini kullanmak için davet etmişim eve
Bütün kadınlar peşinde idi , herkes o adamla yatmak istiyordu kendi hayal dünyasında. Tipini de göstersem cidden bu adam mı bütün kadınlar kendisine hayran diye düşünüyor dersiniz ama işte ruh hastalığı. Çekirdek Ailesinde de ciddi psikiyatrik rahatsızlıklar varmış zaten sonra öğrendim. Allah şifasını versin , benden uzak olsun da

Ben seni anlıyorum canım aynı yastayiz ve ben 2 yıllık evliyim 8 senedir tanıyorum eşimi ben de çok ozgur bir insanken kendimi birden bir kapanın içinde buldum sevdiğim için herşeye katlandim dahası evlenince düzelir sandım kapı dışarı cikmiyordm cam perde acmiyordum yine de yaranamadım evlendikten sonra daha da kötü oldu bi de madde kullanmaya başlayınca yapmadığım herşeyi yaptım gibi iftira atiyor. Yol yakınken kaç kurtar kendini bak ben de annemin evindeyim son açtığım konuyu okuyabilirsin boşanmaya bile gücüm yok. Senin öyle bir derdin yokken kurtar kendini derim

Sadece sana hamileliğin hayırlı olsun demek için giriş yaptım:)))Allah tamamına erdirsin,sağlıkla kucağına al inşallah.

Böyle birini tanımıştım yakın zamanda, İnanılmaz kıskançtı, öyle böyle değil, abimden dahi kıskanacak boyuta gelmişti en ufak şeyi kafasında kurup kurup kavga çıkarırdı, suçlamalar, tehditler.. Yani haddinden fazla erkeklik taslama durumu vardi ve buna rağmen hiçbir normal erkekte olmayacağı kadar uzaktı cinsellik konularına, imasini dahi yapmazdı. Ben şaka yollu bi şey söylesem, cilve yapsam falan kızardı manyak. bi ara arkadaşlarla aramızda şakayla karışık "Ay yoksa gay falan mı bu?" demiştik. Bi terslik vardı çünkü ama çözülemeden bitti gitti derken şu konuyu okuyunca resmen adamda Hitler sendromu varmış diyorum, taşlar yerine oturdu, C Cledyana 'dan sonra ben de bi aydınlanma yaşadım, teşekkürler konu sahibi

Senin duruma gelince, o yine iletişime geçecektir kendi yaşadığım şeyden biliyorum, hiç bitmeyecek gibiydi tum manyakliklarina rağmen bi şekilde affediyorum, seviyordum da. bizimkisi zaten uzak mesafe iliskisiydi, sürekli yan yana olsak birimiz katil olurdu kesin. Ne yaparsa yapsın sen gardını düşürme. Zamanla alışınca objektif bakmaya başlıyorsun yaşadığın şeye ve işte o zaman gerçekten şükrediyorsun. O yüzden sabırlı ol

Benim eskisi de beni babasından kıskanırdı. Cinsellik konusunda çok istekli değildi. Eh işte durumundaydık. Ben ölsem 6 ay sonra evlenirsin derdi. Cinsellikle ilgili bi şaka yapsam ne biçim konuşuyosun falan derdi. Şimdi boşandık, beni ahlaksızlıkla, internette seksi foto ve yazılar paylaşmakla suçluyor. Öyle şeyler yapsam içim yanmayacak. Bunların hamuru aynı demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…