Ayrıldım barışmayıda düşünmüyorum

Artık sevmediğimi söylüyorum ayrılığı kabul etmediğini onu kullandığımı yarı yolda bıraktığımı söylüyor ona göre bu söyledikleri bir nevi beni kontrol etmekmiş hala utanmadan seni kontrol ediyorum ne var bunda diyor yaptıklarının hiç farkında değil kurtulamayacağız galiba birde hayatım da başka birisi varmış o yüzden ayrılmak istemişim iftiraya bak

Hala "Kaçtım bırakırsa" yazdığınıza göre barışacaksınız siz bu kişiyle.
Gitmek isteyen insan onunla ayrılık konuşması yaptıktan sonra başka bir şekilde iletişim kurmaması için engeller. Siz hala mesaj attığını söylüyorsunuz, muhtemelen mesajlara cevap veriyorsunuz.
Ya kararınızın arkasında durun ya da " Ayy bırakmıyor, bırakırsa ayrılacağım." triplerine devam edin.

Hala "Kaçtım bırakırsa" yazdığınıza göre barışacaksınız siz bu kişiyle.
Gitmek isteyen insan onunla ayrılık konuşması yaptıktan sonra başka bir şekilde iletişim kurmaması için engeller. Siz hala mesaj attığını söylüyorsunuz, muhtemelen mesajlara cevap veriyorsunuz.
Ya kararınızın arkasında durun ya da " Ayy bırakmıyor, bırakırsa ayrılacağım." triplerine devam edin.
Normal mesajı engelleyemiyorsunuz ki illaki geliyor ve birde bedelini ödeyeceksiniz yazan birisine cevap yazmayıp ne yapayım yoksa kararımın arkadasındayım

Yaaa bilseydim ben de def ederken nemfomanyak derdim adama. Tühhh gec oldu. Iki gun once ogrenmeliydim. Sayemde ne oldugunu ogrenirdi :KK70:
Sizinki size o kelimeyi nasil kullanmis anlayamadim ama benim karsimdaki bariz nemfomanyakmis yaa :KK70:
ay kaç senedir bakmıyordum şimdi napıyomuş diye profiline baktım 1 sene önce evlenmiş:oha: Allah sabır versin eşine, umarım yanından geçen adama işaret verdin buluşmak için falan diye 3. sayfa haberlerine çıkmaz...:skandal:

ay kaç senedir bakmıyordum şimdi napıyomuş diye profiline baktım 1 sene önce evlenmiş:oha: Allah sabır versin eşine, umarım yanından geçen adama işaret verdin buluşmak için falan diye 3. sayfa haberlerine çıkmaz...:skandal:
Benim ki de ayni öyle bir tipti işte bir gün cafe de otururken karşımda bir erkek varmış ona bakmışım hiç farkında değilim ne bakıyorsun diye ordan kaldırdı

Böyle manyakla evlenmek de yürek ister. Kendini farklı gösterip kandırdı kadını büyük ihtimal. Umarım öyle bir şey olmaz.

Çok seks düşkünü idim dermişim Yok kardeş , eşyalarımı (koca koliler) arabası ile otogara bırakmıştı arkadaşı ile. Teşekkür için kahveye davet ettim eve arkadaşını ve kendisini. Evde de ev arkadaşım vardı. Gelmediler de zaten. Ama ben onu eşyalarımı taşıdığı için teşekkür etmekten dolayı değil sexi bedenini kullanmak için davet etmişim eve :KK8:
Bütün kadınlar peşinde idi , herkes o adamla yatmak istiyordu kendi hayal dünyasında. Tipini de göstersem cidden bu adam mı bütün kadınlar kendisine hayran diye düşünüyor dersiniz ama işte ruh hastalığı. Çekirdek Ailesinde de ciddi psikiyatrik rahatsızlıklar varmış zaten sonra öğrendim. Allah şifasını versin , benden uzak olsun da
Vayy be neler neler varmış... Hayır eve birini atacak olsanız onu mu atarmışşınız acaba aksfafafgaga :KK70: :KK70:

:halay:Ahahaha
Evet gerçekten cinsel olarak kendini yetersiz hisseden erkeklerde var bu salak paranoya. Kesinlikle ondan diyorum. Ay bir ruh hastası vardı , arabanın torpidosunda mavi hap türevlerinden bulmuştum baya. Öyle anlamıştım iktidarsızlık meselesini.

Adam ayrılırken bana nemfomanyak diyerek ayrıldı , ilerde evlenirsek zaten sen beni iş yerine gelen müşterilerinle aldatırdın dedi :KK70: fotoğrafla şantaja falan kalktı yemeyince böyle çirkefe batıp defolup gitti.

Verilmiş sadakam varmış ki ciddi bişey olmadan çıktı meydana gerçek yüzü. Benim ruh hastası türevinde ise hayatı zindan ederdi sana zaten çok iyi olmuş ayrıldığın. Adam kitaplarını arabası ile eve bırakmasını rica eden evli barklı iş arkadaşına "k.vşe ,kaş.r " falan deyince uyanmıştım ben ilk. Kendisine selam veren her kadın onla yatmak istiyordu ona göre. Ben zaten azılı nemfomanyaktım :KK8: neyseki git aynaya bak kendini be sanıyorsun diyebildim defetmeden önce:-)

X