Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum

Bakire değilim demek ne kadar doğru peki bu durumda? Vajinal, oral giriş hiçbir şekilde olmamış. Anal zaten olmaz. Dahası birleşme hiç olmamış.
Bakire el değmemiş kadın demek sadece zar değil, çok su götürür bu konu tartışmaya açılırsa, işi ahlaki ve toplumsal boyutları da var tabi ...

Sevgilinle sevişmişsin izin vermişsin görmesine bilmem neye adam da fazlası için yeltenmiş neresi cinsel taciz olmuş ki bunun.zorla ilişki falan da yok ben anlamadım üstelik ayrılmışsın unut gitsin

Bekaret kavramı çok tartışılmış, penetrasyon yaşamayan herkes öyle ya da böyle bakiredir tıbbi olarakta bu böyledir. işin ahlaki boyutu kişiye göre değişir konumuz ahlaki boyutu değil zaten.
Peki ahlaki boyutu sizce önemli değilse neden özellikle penetrasyon yaşanmadı diye özellikle belirttiniz. Kime ne ki?

Ne olursa olsun bir taraf dur diyorsa karşı taraf durmalı. Bu ayrı mesele.
Ama benim anlayamadığım her şeyi yapıp penetrasyona bu kadar karşı olmak niye? Bekaret? Şimdi siz bakire misiniz?
Penetrasyon istemiyorum hiçbir şekilde. Bugüne kadar da kıyafetle sevişmekten ötesine gitmedim. Bakire dersin ya da demezsin bunu tercih ediyorum. Kıyafetle sevişiyorum diye de penetrasyon yaşamak zorunda değilim.
Okurken ben yükseldim yaa. Adam o durumda iyi ki daha ileri gidip bekaretinize zarar vermemiş. Tebrik ederimmmm. Hala bakiresiniz.

Ucuz kurtulmussunuz derim ve bir daha böyle girişimlerde bulunmamanizi tavsiye ederim.
O konuda sınırlarıma saygı gösteriyor bir kere bile ona yeltenmedi ama madem sevişiyoruz kıyafetsiz deneyelim girmeyeceğim deyip duruyordu işte ona takılmıştı
Haklısınız da ben bunu baştan söylemiştim kendisine. Kabul edip etmemek özgür iradesiydi. Kıyafetle sevişip kıyafetsiz sevismemekte benim özgür iradem.
Her haltı yiyip yiyip bir de bekaret derdine düşüyorsunuz ya , trajikomik...
Her haltı yemekten kastınız öpüşüp kıyafet üzerinden sürtüşmek mi? Derdim bekaret değil çıplak sevişmek istemiyorum sadece o kadar.
Bakire olduğunu düşündüren nedir sana ayşecim?
Herseyi yaşayıp sonra bakireyim denmesi beni çok güldürüyor
Birleşme olmayınca her şey yaşanmış olmuyor da neyse şimdi. Dediğim gibi derdim bekaret değil

Her haltı yemekten kastınız öpüşüp kıyafet üzerinden sürtüşmek mi? Derdim bekaret değil çıplak sevişmek istemiyorum sadece o kadar.
Kesin öyledir ablacım..

Var ya sizin gibiler çok tehlikeli, insanı sulu götürüp susuz getirirsiniz..

Erkeklerin özellikle sizin gibilere dikkat etmesi gerekir..

Derdin bekaret değilse ne? Kıyafetli fantazi olcak hali yok, basbaya çıplak sevişmem, göstermem kocama saklıyorum tripleri. Davul delinmemiş ama tokmadığın değmediği yer kalmamış diyoruz biz buna

Derdim bekaret değil çıplak sevişmek istemiyorum sadece o kadar.
Yoo derdiniz bal gibi bekaret. Çıplak sevişmenin giyinik sürtünmekten daha güzel olduğunu siz de biliyorsunuz ama yemiyor işte.

Peki ahlaki boyutu sizce önemli değilse neden özellikle penetrasyon yaşanmadı diye özellikle belirttiniz. Kime ne ki?
Tecavüz boyutunda düşünülmemesi için o şekilde belirttim. Tecavüzün tanımı vücuda herhangi bir şey sokulması. Cinsel saldırı/tacizin tanımı anlattığım gibi

Demesin be rosacığım? Demesin. Ben demedim,o demedi,şu demedi. Rıza inşası diye element uydurulmuş,dik duramayan,hayır diyemeyenleri avlamışlar. Budur

Cinsel taciz mi bu? Adam soyun dedi diye soyunun sonra ağlayın cinsel tacize uğradım diye. Ne güzel kafa. Bu düşünceniz sizi masum yapmaz, illa bir suçlu arıyorsanız yarı yarıya verin oranı rahatlarsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…