Ayrıldım ama aptallığıma ve sınırlarımın ihlaline yanıyorum

Adalet ararsak yolumuz çok uzun. Çıplak sevişmek için hazır değilim henüz yaşımın 30a dayanması da bunu dedeğiştirmiyor
Yok uzun değil
Bak aşağıya kitaplar bırakıyorum.

Kadının Adı Yok
İyi aile yoktur
İyi toplum yoktur
Tek tanrili dinler karşısında kadin
Kendine ait bir oda
Cinsiyet belası
Tarihin cinsiyeti
Cariyeler bacılar yurttaşlar

Sonra ağlarsın. Bunları bi oku

Bakirelik konusunda hiçbir zaman takıntılı, sığ düşünceli bir insan olmadim. Ben de sütten çıkmış ak kaşık bir insan değilim. Eminim birçoğumuz da öyle. Ama madem bakirelik bu kadar önemli; daha önce karşı cinse güven duyarak yaşamış olduğu birlikteliği evleneceği kişiye dürüstçe anlatmış biri, bu şekilde her şeyi yapıp sadece birleşme olmadı diye bakireyim bakireyim diye övünen birinden çok daha bakire benim gözümde

Bekaret yarıştırmıyoruz. Her şeyi yaşamış biri de evleneceği kişiye anlatmak zorunda değil benim gözümde. İster diktirsin, ister anlatsın ister hiç konusunu açmasın herkesin kişisel tercihi. Bakire olmakla da övünmedim hiçbir zaman. Sayfa sayfa her şeyi yapmak dediğiniz şey kısa şortla sürtünmekse gidip fizyoloji öğrenin biraz. Önemsiz dediğiniz şeyler sandığınız kadar önemsiz değil. Benim önemli sandıklarımın da hiç önemli olmaması gibi. Yaşadığım cinsel tacizi paylaştım konunun geldiği yere bak.

Hala taciz diyorsunuz, çok tehlikelisiniz çok.

Ay hala taciz diyo ya ne tacizi git bi tedavi ol. İnsanların başını belaya sokarsınız. Böyle böyle kavramların altının boşalmasına sebep oluyosunuz gerçekten tacize tecavüze uğrayan kadınların haklarına giriyosunuz utanmadan ya

Yazacak çok şey var da yıllar sonra ks'ye geri döndüm hic kendimi yoramayacagim

Cinsel tacizi biraz siz yapmışsınız gibi sanki.

Tacize uğramamışsınız; yavaş yavaş tahrik/ manipüle edilmişsiniz. Orasını o an hissettikleriniz belirler. Evet penetrasyon olmadıysa da bakiresiniz, bence önemsiz olan bu detay başka kadınlar için önemli olabilir.. Saldırıya gerek olduğunu düşünmüyorum. Herkesin kendi mahremiyet anlayışı. Bu kadar huzursuz olduysanız bir daha bir araya gelmeyin.

Kaba bir tabirle fitili ateşle ateşle,
Soyun,seviş sonrada tacize uğradım de...
Taciz otobüste falan istenmeden başına gelen şeydir bana göre...
Seviştiğin adamın p...görmek değil...
Yav seviştiğin adam da zor kullanırsa adı taciz olur buraya kadar sorun yok ama bu adam zor kullanmamış. Konu sahibi bile isteye soyunup yatağa girmiş sonra hoşlanmamış mevzudan. Dur deyince adam durmuş zaten ama içine sinmeyen bir duruma kendini soktuğu için taciz diyerek kendini temize çıkarmaya çalışıyor bilinçaltında.

Yorumlarınızı ara ara okudum, ortada taciz denecek bir sey göremedim. Siz çıplak sürtünmekten hoşlanmadınız diye sevgilinizi sapık yerine koyamazsınız. Sık sık evlerde buluşup, öpüşüp, seviştiğin insanla biraz daha ileri gitmeniz anormal değil, siz ağlayınca devam etmek için zorlansaydınız haklı olurdunuz ama şu anki durumda kendi kavram kargaşanızdan nasibini almış bir eski sevgili görüyorum.

Son düzenleme:
Benim böyle konularda en çok kızdığım şey gerçekten tacize uğramış kadınların hakkına girilmesi oluyor. Üstelik bunu en çok ben bakireyim adı altında saçma sapan iteleyen kadınları gördükçe daha da sinirleniyorum.
Hayır konu sahibi sen tacize falan uğramamışsın.
Yapıp arkasında durmayınca onun adı taciz olmuyor.

Hala taciz diyorsunuz, çok tehlikelisiniz çok.

Her zaman ki gibi en fazla öpüşür kıyafetle biraz yakınlaşırız diye buluştuğum sevgilim bu sefer görecektim öyle konuşmuştuk deyip uzun ısrar, manipülsyon sonucu üstümü başımı çıkartmama sebep oluyor çıplak sevişmek istemediğim halde ağlatarak cinsel organını değdiriyor olayın ciddiyeti dank ettiğinde bir dk sonra geri çekiliyor bunu adı taciz değil mi sizce? Ben de hata yok mu tabii ki çok var ama ortada bir taciz de var. Yinede tüm açıklamalarınız için teşekkür ederim kendi hatalarımı da tekrar tekrar fark etmemi sağladınız. En azından bundan sonra kendimi riske atacak hiçbir şey yapmayacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…