Ayrıldık , haftasonu ilk kez birlikte olmuştuk ve şimdi ayrıldık geçer dimi buda zamanla

Anladığım kadarıyla ayrılan kişi konu sahibi. Ne biliyim yazma diyince yazmayan biriydi falan demiş. Zaten istediğimiz bu değil mi? Ayrılırken zorluk çıkarmayacak insanlar.
Tepeye binmeye gelincede napacak nasıl bilecek ki?

Ayrilik konusması mı yapmiş sinirsel bir yazma tepkisi mi vermiş onu anlayamadım tam. Detay vermemiş kavga mı etmişler ne olmuş.
Adam birlikte olduktan sonra yoksaysaydi ya da birden bire yoksaysaydi ona tepki verirdim ben yani en azindan açiklama bekler insan.

Öncelikle kendinizi ifade edememişsiniz. Adamla da böyle konuşuyorsanız ona da değişik gelmiştir. Bol bol kitap okumanız şart.

Geçer tabi, ooooo neler neler geçti de izi kalmadı. Dersinizi aldıysanız ne mutlu size.

yazma deyince neden yazsın ?
yazma dediysen tabi ki yazmayacak
yazma diyene yazmaya devam etmek ilişkiye sahip çıkmak mıymış ?

Sizi cincellik için istemiş ve istediğini alınca ayrılmış.Nasıl bu kişi ile sevgililik sürecine girdiniz anlamış değilim? Böyle rahat kendini düşünen kişilerle sevgili olmayın.

Yazma deyince tabii ki yazması gerekir. Asker arkadaşı gibi çata çat konuşacak değiliz, naz niyaz iyidir. Hödük gibi ama yazma demiştin diyenden kaçacaksın. Konudaki adamın niyeti belliymiş. bundan sonrası için dikkatli ol bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…