Ayrıldık , haftasonu ilk kez birlikte olmuştuk ve şimdi ayrıldık geçer dimi buda zamanla

moonbina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2024
19
6
gerçekten birliktelik için pişman değilim ama ağlamam durmuyor seviyorum çünkü hep çabaladım açıkladım fakat yazma diyince yazmayan sen bilirsin diyen ilişkide sahip çıkan biri değil işte demek istemiyor yeteri kadar, bilmiyorum ağlıcam yazmak isticem yazıcam belki , çok düşücem düşünücem ama illa geçer dimi? onla gittiğim yerlere gidemicem belki ama geçer dimi kızlar illa geçecek

İlk kez bırlıkte?

Ne o seks mi?

Kondom varmıydı

Bence öncelikle doğru Türkçe yazmanın derdine düş.

Unutursun. Leyla Mecnun değilsiniz sonuçta. Cinsel birliktelik seni normalden fazla etkiler unutma konusunda o kadar. Sevdiğin kadar sevilmemişsin.

ilk birlikteliğin miydi?
yazdigina gore sen ayrilma konusmasi yapmissin.
'artik birlikte olduk, on kat ilgi göstermeli' diye dusundun , gelmeyince trip attin, yeterjnce ilgilenmedigi icin ayrilik konusmasi yaptin ve cevap vermedi mi?
neydi yani iki gun once cok guzel olup bugun olmayan sey?

yazma diyince hala yazarsa kaç zaten fkhf madem ayrıldınız neden seviştiniz? çocuk yapıyor sen bi kapı açınca direkt geliyor mu? geciyor tabii ki de saçma sapan bi ilişkiymiş gibi geldi değmez yani bu kadar

Üstüne kalırsın evlilik ısrarı oluşturursun diye ayrılmış aşağılık herif. Ne ağlıyosun şuan onu parçalamak istemelisin.

22 yaşındasınız sanırım. Yanii daha çok gençsiniz bir de ne kadar süredir sevgiliydiniz kii? Çok uzun bir ilişki değilse daha kolay unutursunuz. Uzunsa bile geçmesine geçer neler neler geçmiyor ki.

Gecmeyen bir acı yok gececek zamanla tabii..
İliskide sahip cıkamayan biri diye tanımladıgın sahıs icin kendini ne kadar paralayacaksan parala ama ona birdaha yazma.

Yahu durun bi kıza hemen hamile damgası vurmayın cocuk olayı okadar kolay değil .. hassas bir konu tabi izin vermeseydin keşke böyle bir şeye niyeti sevgi değilmiş kullanıp atmakmış amacına ulaştırdın onu sen kendi derdine yan.. unutursun 2 gün sonra durulursun merak etme hatta o gezdiğin yerleri başkasıyla gezersin hiç merak etme saplantıyla yaşamayı bırak şuan gününü gün ediyor sen kullanıldığına değil seni sevmediğine üzülüyorsun ..

Hala seviyorum diye ağlıyor, ulan!!!! ne bok yedi bu şerefsiz diye tepesine binmiyor.Bizim konu sahibi hâlâ pembe panjurdan hayallerde
Ben birlikte olmamış olsam dahi binerim tepesine. Kimsenin sonsuza kadar ilişki sözü yok ama yani öyle insanlarla oyna çek git olmamalı düzgünce ayrılırsın. Adamın derdi belliymiş ki ertesi gün arazi olmuş. Muhtemelen belli etmiştir öncesinde ama konu sahibi anlayamamış.

Hep bir bağcıyı dövme derdi yorumlarda. Geçer bacım geçer neler neler geçmedi ki. Sen bundan sonrası için dikkat et, kimseden hastalık kapma, korun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…