Aynısının olmasından korkuyorum, abartıyor muyum?

Valla benim eşim evimizde çalışan hanımı alıp avmye gidip gezemez. Yapamaz da değil yapmaz, zaten arkadaşı değil bişeyi değil niye onunla gitsin zaman harcasın. Belki karşı tarafın da bundan rahatsız olacağını düşünür. Kahve falan teklif de etmez dışarılarda. Seni doğrudan evine bıraksa hiçbir sorun yok ama bu durum beni işkillendirdi.

Bence iyi yapmışsın

Bana da adamın yaptığı saçma geldi adı sanı belli olan kitabı ye sizinle alması gereksin ki
Yok sadece resimli hikaye kitaplarından alacaktı. Belli bir kitap bakmıyorduk resimli hikaye kitabı. Ama bunu pekala kendi de seçip alabilirdi sonuçta, kendi ana dilinde resimli çocuk okuma kitabı alamaz mı bir insan? Benimle ne alaka yani?

Çok ince davranış. Siz işiniz gereği bu durumu hep yasarsiniz. Yardimci oldugunuz kisiler bunu anlayışla karsilamali. Bence stres etmeyin kendinize. Siz eminseniz kendinizden gerisi teferruat olur

Bence biraz abartmışsınız. İlk olayda kadın kıskanç bir tip büyük ihtimalle. Adamın vukuatı da olmuşsa geçmişte göz açtırmamaya çalışıyordur. İkinci olayda da adam nezaketen teklif etmiştir ben olsam ben de avm'ye kadar sürüklediği çalışanıma kahve, yemek falan teklif ederdim. Edilir yani böyle teklifler bence garip değil. Ama kimseyle kahve içmek zorunda da değilsiniz. Reddetmeniz de çok anormal değil. Yalnız böyle diken üstünde yaşarsanız bir gün mutlaka korktuğumuz başınıza gelir insanı sakındığı buluyor çünkü. Bence daha rahat olun her arabasına bindiğiniz, kahve içtiğiniz erkek sizi amiyane tabirle götürmeye çalışacak diye bir şey yok. Dini hassasiyetiniz varsa onu bilemem zaten baştan reddetmeniz gerekir o durumda yabancı bir erkekle baş başa vakit geçirmeyi.

Bence olaylari cok guzel ve duzeyli 1 sekilde yonetmissiniz. Ornek alinacak yaklasimlariniz olmus. Ailenizi ve sizi tebrik ederim. Sizin gibi kadin ve erkeklerin sayilarinin artmasi dilegiyle...

Yok ben götürmeye çalışmasından falan korkmadım. İş atıp atmadığını bilemem tabii ki. Ben karısının haberi olmamasından korktum. Eğer karısının yanında konuşurken beraber bakarız deseydi, gönül rahatlığıyla giderdim tabii ki

Eşinin evine gelen 1 haftalık çalışan ile avm ye gitmeyi ve kahve içmeyi teklif etmesini elbette normal karşılayan olacaktır bana normal gelmedi.

Fakat keşke bu kadar mantıksız bulduğun ‘ne alaka yani ?’ dediğin kitap almaya davetine gitmek yerine gitmemeyi tercih etseydin.

Ben dersim olduğunu söyledim ama evim AVM’ye 5 dakika ve direk o yola girdi yetişiriz dedi. Cevap vermemi beklemedi yani, hatta dönüş yolu trafik vardı ve ben ay trafik de varmış falan diyerek geri dönmesini istedim yok akışkan gayet dedi. Gitmek zorunda kaldım gibi bir şey oldu bilemiyorum

İyi yapmışsın eşine yazmakla. Eğer sıkıntı varsa kadın önlemini alır. Eşinin niyeti kötü ise bu şekilde ayağını denk alır.

Erkeklerin çoğu böyle galiba eş dediğimiz adamların bile gözü göz değil ki elin olsun....

Sen çok haklısın burası Türkiye çünkü adamın da seninde kötü bir niyetiniz olmasa da Türk kadının benim kocam tavrı ve klasik kendine güvensiz kıskançlığı sana nerden vururdu belli olmaz ben de evliyim benim umrumda olmazdı bu kültür farkı değil yapı meselesi ben böyleyim ama maalesef Türkiyede erkekler adeta bulunması zor birer pırlanta niye diken üstünde olduğunu çok iyi anlıyorum ama kasma bu kadar kendini bazen sen ne kadar dikkat etsende ortada bir şey yokken sırf varolduğun için bile seni kıskanan eşler olacaktır bence en kötüsüyle daha karşılaşmamışsın Allah yaşatmasın diyeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…