aynı gün de hamile olup düşük yaptığımı öğrendim..

kubram

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2008
65
0
merhaba..ben bugün çok ilginç bir gün yaşıyorum ve sizlerle paylaşmak istedim.ben 7 aydır ikinci bebek için uğraşıyorum bu ay adetim 20 gün geçti 3 kere test yaptım biri negatif ikisindede silik çizgi çıktı ama hiçbir hamilelik belirtim olmadığında önemsemedim.dün doktora gittim ve kan tahlili yaptırmamı istedi.sonuç yarın çıkar eder dediler.bugün sabah kalktığımda adet olduğumu gördüm.ama yinede belki başka bişey çıkar diye tahlilimi aldım ve doktora gösterdim.doktor sen hamilesin dedi.ben o anda öyle bir şok oldumki anlatamam.nasıl olur ben bu sabah adet oldum dedim doktorda ozaman düşük yapıyosun dedi zaten sigorta hastanesiydi ultrasonda falan bakmadı hiç.daha sonra özel bi hastaneye gittik hemen orda ultrasonda bakıldı ve kesin düşük yaptığım anlaşıldı.ayrıca polikistik over olduğuda çıktı.yani birgün içinde hem hamile olduğumu hemde düşük yaptığımı öğrendim.sevineyimmi üzüleyimmi bilemedim ve sizlerle paylaşmak istedim .ALLAH ım inşallah bir daha böyle bişey yaşatmaz .belkide ben biraz ihmal ettim kendime dikkat etmedim.yordum kendimi birkaç gündür belkide ondan düştü bebeğim.size tavsiyem testlerde silik çizgi çıktığında ihmal etmeden hemen doktora görünün

ah canım 20 gun gecene kadar nıe bekledınkı test için..ki hamişliin ilk zamanları cok onemlı bebişin tutunabılmesı için..gercı sen tecrubelı bı annesın..ıkıncı bebiş demiştin...baya ılgınc bı gun olmus canım gercekten..yorduysan kendını temızlık falan dıkkat etmedıysen kımbılır belkı ondanda dusmus olabılır..cok gecmiş olsun..Allah tekrarını yasatmasın.saglıklı gebelıler nasıp etsın....sewgler.

sağol canım am benimki çok yeni bi hamilelikmiş heralde geç döllenme oldu ve 20günde anca belli oldu

geçmiş olsun canım...
üzülme vardır bir hayır...
kürtaja gerek kalmadan düşer inşallah...

sağol canım doktor çok şanslısın çünkü kendi düşüyo kürtaja gerek kalmamış dedi zaten iki gün sonra tekrar gidicem.bide bugün sabah kalktığımda gözlerimin altı morarmıştı düşükle alakası varmı bilmiyorum

benim olmamıştı ama bilemem kii..
bende keseyi kendim düşürdüm ama içeride çok kan biriktiği için mecburen kürtaja aldılar...
ilk bebeğimdi 5 haftalıktı...
ve hiç problemim yoktu başından beri
ama kese gelişmemiş işte...

canım gecmıs olsun bence kendını suclama kısmet gozuyle bak rabbım ısteseydı ne olursa olsun o bebegını nasıp ederdı uzulme rabbım bıdaha yasatmasın.....

canım gecmıs olsun bence kendını suclama kısmet gozuyle bak rabbım ısteseydı ne olursa olsun o bebegını nasıp ederdı uzulme rabbım bıdaha yasatmasın.....

amin.. ilk gün bişey anlamıyo insan ama sonradan ister istemez düşünüyorum biraz daha dikkat etseydim keşke diye.bugün tekrar kan tahlilim yapıldı 19 dan 9 a düşmüş.tamamen düştü yani .napalım herşey kader kısmet.en azından 1 tane yavrum var ALLAH ona uzun ömür versinsenağlama

Çok enteresan hiç ağrı sancı olmadı mı ben 3 düşük yaptım doğum da yaptığım için biliyorum ..doğumdan beterdi....belki de tam yerleşme olmadan tüplerde kalıp geri dönmüştür..neyse canım çok geçmiş olsun...

canım bende adeetim geçtiği için tahlil yapmıştım ve 2. çizgi silik çıkmıştı ve doktora gittim kan tahlili yaptırdık ve hamileydim ertesi gün tekrar edildi tahlil fakat bebişim artık düşüyordu benim ilk bebişim olduğu için ve isteyerek olduğu için çok sarsıldım. 7 ay oldu fakat hala bebişim gelmiyor.yani hamile kaldığımı kesinleştirdim fakat ertesi gün düşük yaptım tıpkı senin gibi

ilk hamileliğin düşükle sonuçlanması dahada kötü inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalıp bebeğini kucağına alırsın :CüvCüv:. benimde 7. ayımda hamile kaldım artık iyice tekrar hamile kalamıycam diye strese girmiştim.bakalım bu düşükten sonra ne kadar bekliycem 2 ay korunmam lazım zatem ama inşallah 2 ayın sonunda hemen hamile kalırım

valla öyle çok aşırı bi sancım olmadı normal adet sncısından biraz daha fazlaydı.doktor şanslısın dedi zaten.ama belim çok kötü ağrıyo düşükten 2-3 ün önce başladı hala daha devam ediyo

inşallah arkadaşım bekletmez bizleri meleklerimiz.canım benimde düşük yapalı 7 ay oldu ama hamile kalamıyorum bende yumurtlama zayıflığı var

inşallah arkadaşım bekletmez bizleri meleklerimiz.canım benimde düşük yapalı 7 ay oldu ama hamile kalamıyorum bende yumurtlama zayıflığı var

tedavi görüyormusun? inşallah fazla beklemeyiz valla böyle bekleyip gün saymak çok zormuş ALLAH kimseye evlat aratmasın.ben evlendikten 1.5 ay sonra hemen hamile kalmıştım ama bu sefer fazla bekledim üstüne bide düşük olunca dahada kötü

canım işte tedaviye yeni başlayacağiz bakalım hayırlısı artık

qeçmi$ oLsun cnm, vardır rabbimin bi biLdiqi üzme kendini, in$ en kısa zmnda iyi haberLer aLırsın

qeçmi$ oLsun cnm, vardır rabbimin bi biLdiqi üzme kendini, in$ en kısa zmnda iyi haberLer aLırsın

sağol canım aslında çok fazla üzülmüyorum belki doğsaydı sağlıklı olmıyacaktı çünkü rüyamda görmüştüm.vardır bundada bi hayır diyorum ama ne kadar üzülmüyorum desemde psikolojim çok bozuldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…