Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Aydınlatıcı Pudra

matahari_

Guru
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2010
1.432
11
39
Dün Sephora'dan bir pudra aldım, aydınlatıcı pudra olarak geçiyor adı, benim amacım da yüzüme biraz renk ve ışıltı vermek ama bu pudrayı nasıl kullanacağımı tam bilemiyorum. Sanırım normal pudra gibi kapatıcı amaçlı kullanmıyoruz ama anlamadığım şey bunu allık gibi kullanmam gerek? Tüm yüzüme sürüyor muyum yoksa sadece belli bölgelere mi? Kısacası nasıl kullanıyoruz bu pudrayı? :44:

ıcınde hafıf ısıltılar vardır sanırım onun. urunun resmını ınternetten bulup koyarsan daha saglıklı cevaplar verebılırız. ama aydınlatıcı pudralar elmacık kemıgının ust kısmına surulur. allıgı surdugun yerın ustune surup canlılık katabılırsın.

ıcınde hafıf ısıltılar vardır sanırım onun. urunun resmını ınternetten bulup koyarsan daha saglıklı cevaplar verebılırız. ama aydınlatıcı pudralar elmacık kemıgının ust kısmına surulur. allıgı surdugun yerın ustune surup canlılık katabılırsın.

Sağol cevabın için, peki sadece oraya mı sürüyoruz?

$IMG_0079.jpg

Kızlar resmi de bu..

canım resimden tam net anlamadım ama çok ışıltı duruyorsa elmacık kemikleri,alnının yan taraflarına uygulaman yeterli.the balm ı ben o şekilde uyguluyorum ama sephora yı bilmiyorum nasıl olur?benimki aydınlık direk bej renginde bu biraz daha koyu gibi..

Ben kullanmıyorum canım ama kullananlardan öğrendiğim kadarıyla allığı sürdüğümüz kısmın hemen üstüne ,burnun üstüne ve çok hafifte burun ucu ve dudak arasındaki o çukura sürüyorlar :)

Ben kullanmıyorum canım ama kullananlardan öğrendiğim kadarıyla allığı sürdüğümüz kısmın hemen üstüne ,burnun üstüne ve çok hafifte burun ucu ve dudak arasındaki o çukura sürüyorlar :)

X