Ayda bir cüzi okuyarak hatim yapalım. Her ay.

AKŞAM SAATLERİNDE DUAMIZ MEKKEDE HOCALARIMIZ TARAFINDAN YAPILACAKTIR. ALLAH CÜMLENİZDEN KADİR GECESİ HÜRMETİNE RAZI OLSUN İNŞALLAH.
⚘⚘TEŞEKKÜRLER⚘⚘
KENDİ VE TALEBELERİNİN OKUDUKLARI HATİM VE İHLASLARI BİZLERE DEVREDEN @___kuranda_makamat___
HOCAMA ALLAHTAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM SELAM VE DUA İLE.
⚘⚘TEŞEKKÜRLER⚘⚘ SİZLERE MİLYONLARCA ZİKİR VE SALAVAT HEDİYE EDEN KARDEŞİM @huzur571 VE İLİM MEKTEBİ DOSTLARIMA SONSUZ
SAYGILARIMI GÖNDERİYORUM.
SELAM VE DUA İLE.
⚘⚘TEŞEKKÜRLER⚘⚘
BENİMLE BU YOLDA YOLCULUK EDEN TÜM GÖNLÜ GÜZEL DİN KARDEŞLERİME, BÜYÜKLERİME SONSUZ SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM İYİKİ VARSINIZ RABBİM SAYILARINIZI ARTTIRSIN İNŞALLAH. ALLAH TÜM NİYETLERİNİZİ KABUL EYLESİN. SELAM VE DUA İLE.
⚘⚘TEŞEKKÜRLER⚘⚘
VE Bİ İZNİLLAH SAYESİNDE BU GÜZELLİKLERİ KUTSAL TOPRAKLARDA HOCALARIMIZA İLETEN CANIM ABLAM FERDA ÜNSAL'A BU GECE "DUALARIMLA" SİZLERİNDE "DUALARINIZI" RİCA EDİYORUM. ALLAH ONDAN VE SİZLERDEN BİN DEFA RAZI OLSUN İNŞALLAH. SELAM VE DUA İLE.

BU LİSTE BİTTİ
TEMMUZ AYI HATİMİNİN
➡BİRİNCİ⬅ LİSTESİ
1. Melek ❤
2. @behiyealemdagnas
3. Aynur ❤
4. @sehercetin851
5. @sehercetin851
6. @sehercetin851
7. Emine Çevik
8. Emine Çevik
9. Emine Çevik
10. Emine Çevik
11. Emine Çevik
12. Emine Çevik
13. @furkan_ve_afranin_annesi
14. @furkan_ve_afranin_annesi
15. @neriman2031960
16. Gülin bayram
17. @huncalifeiledaha_kolay
18. @huncalifeiledaha_kolay
19. @huncalifeiledaha_kolay
20. @muzeyyenpusatgur
21. @halidegkbkn
22. @behiyealemdagnas
23. @ayseodabaas
24. @ayseodabaas
25. @ayseodabaas
26. Saadetim33 ⚘
27. Saadetim33 ⚘
28. @behiyealemdagnas
29. @behiyealemdagnas
30. @hullyacam

❤Tüm yakınlarınızı bu güzelliğe davet edin.
❤Her ay kuran okunmayan ev kalmasın inşallah.
❤Bir ayda bir cüz okuyoruz.
Hayra vesile olan Hayrı yapmış gibidir.

Yeni hatim için 1 cüz almak istiyorum huzura giden yol nasip olursa , Bu arada Rabbim kuzunada sağlicakla kavusmayi nasip etsin insaAllah

TEMMUZ AYI HATİMİNİN
➡İKİNCİ⬅ LİSTESİ
1. hmbg ⚘
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30. ayralorinn ⚘

Yeni hatim için 1 cüz almak istiyorum huzura giden yol nasip olursa , Bu arada Rabbim kuzunada sağlicakla kavusmayi nasip etsin insaAllah
Listeye eklendiniz ALLAH kabul etsin inşallah RABBİM razı olsun inşallah ufak bir sorunumuz var onuda atlatıcaz inşallah dualara çok ihtiyacım var ALLAH sizlerinde gönlüne göre versin inşallah.

Yeni hatim için bir cüz alabilir miyim. Buarada 28 29 cüzü okudum onlar geçen ayım değil miydi canım
Evet k.bakmayın ben onu nedense kayıt listesine bu şekilde eklemişim orada kalmış bazen paylaşım öncesi cüz alınıyor seni geçen ayın 2 ci listesine eklemiştim o liste bitince kayıt listesinden kaldırmamışım. Birini ben aldım diğerinide veririm mutlaka. Sen almak istediğin cüzü seç şimdi. ❤❤

Sorun yok kuzum. Ben 2 ve 3 alayım. İnşallah ne sorun varsa hal olur ve meleğine vaktinde kavuşursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…