aybike_zehra kelebeğine kavuştu

allah bağışlasın sizlere hayırlı evlat olsun inşallah

gözün aydin aybikecim.. cok sevindim.. sonunda alya duamiz geldi.. masallah kilosuda gayet iyi.. Allah anali babali güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin.. uzun ömürler versin yarabbim.

maşallah Allah sağlıklı uzun ömür versin hayırlı evlat olsun inşallah ve de darısı başıma

vayy be gerçekten forumda takip ettim ve doğdu demek maşallahhastanenin önünden geçerekn bgn aklıma gelmiştiopuyorumnanaktan

oyy masaallah Alyamiza.. gule gule buyut annesi..

allahim anali babali buyutsun
cok tatli bi bebek bakalim artik buyudukce resmini gorcez insallah
hosgeldi dunyaya alya bebek :)

ayy çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah

maşallah 41kere melegimiz dogmuş geçmiş olsun kuşum allah analı babalı büyütsün mucccccccccccccccccck:1hug:

ay maşallah ona yaaaa çok güzeeeel
tatlışım meleğin hoş gelmiş sefalar getirmiş
alya dua adı kadar hayırlı bir evlat olur inşallah :Saruboceq:

aybikecim tebrik ediyorum.bebeğin hayırlı olsun inş.sağlıkla büyüsün.annesine babasına hayırlı bir evlad olsun.maşaallah subhanallah.gözleri sana benziyoropuyorumnanaktan çok tatlı maşaallah.

Ayyy ben çok geç kaldım yazmakda
Bütün gün koşturduk
Allahım nasıl bir bebiş bu prensesimiz geldi sonunda
Gerçekden prensesler gibiiiii annesi gibi

Rabbim analı bablı büyütür inşallah
Sağlıkla büyüsün canım benim
Rabbim bütün kötülüklerden nazarlardan korusun miniğimizi:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Aybiğimle bende doğurdum sanki
O şimdi bilmiyor döndüğünde okusun bu satırları
Yarın bi süpriz yapıcaz ona
Güya Leptabımı doldurduk bugün :1ninca: ama aybişim kendinde değilmiş neyse
Ayy mideme ağrılar giriyor hala 3 gündür böyleyim
Rabiim sağlıkla uzun ömürler versin canım üçünüzede:Saruboceq:
Seni çok seviyoruz aybişşşş

Maşallah.. Allah nazardan saklasın..
Pembiş pembiş ne güzel bebek alya..
Aybikecik'te iyidir umarım..
Hayırla büyüsün inşallah

Aybikemin nişan resmini gördüğüm zamanı hatırladım bi an. sonra düğün sonra evinin resimlerini eklerken hamile olduğunun sevincini paylaştı bizlerle derken şimdide bebişinin dünyaya merhaba deyişini paylaştı. Rabbim analı babalı,huzurlu, sağlıklı,mutlu, mesut yaşatsın. inşallah hayırlı bir evlat olur... aybikecim seni de eşini de tebrik ediyorum gözünüz aydın olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…