aybike_zehra kelebeğine kavuştu

Allah kelebeğine uzun mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin canım... Hayırlı olsun :)

aybikim canım benim bizim için de dua ettin öylemi bebişimiz olsun diye sen bitanesin canım benimmmmmmmmmmmmmmm

tebrikler allah anali babali büyütsün
amin canım:Saruboceq:

hoşgeldın yuvana aybıkım...
hoşbulduk canımcımmmkaydirigubbakcemile5
Allah kelebeğine uzun mutlu huzurlu bir ömür nasip etsin canım... Hayırlı olsun :)
aminn:Saruboceq:
aybikim canım benim bizim için de dua ettin öylemi bebişimiz olsun diye sen bitanesin canım benimmmmmmmmmmmmmmm
evet kendimden geçmeden önce son aklıma gelen dua buydu isim verdiklerim oldu
fakat adını bilmediğim kk kulubundeki tüm güzel insanlara şuan benim yaşadıklarımı nasip et ya Rabbim dedim,güzel haberlerinizi duymak için sabırsızlanıyorum
:1hug:
çok sevindim sağlıkla büyütsün inşallah hoşgeldin alya dua......

teşekkür ederiz inş bizde piraye ablamız gibi çok güzel bi kız oluruz teyzesi

kara böcük yerim seni ben ne tatlısın sen öyle hoşgeldin güzel bebek ailene mutluluk getir yaşamın boyunca hep mutlu sağlıklı huzurlu ol emi tekrar hoşgeldin alya dua

hosgeldin alya dua.

allah anali babali saglikla buyutmek nasip etsin

MAŞALLAH bebği gördüm zaten çok şaşırdım.daha küçücük ama kaşı gözü ne kadrda belli...Maşşallah yarabbim..Sağlıkla büyür İnşalah...

gözünüz aydın allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş. gerçekten çok sewimli maşallah

hayırlı olsun bebiş,Allah sağlık ve huzur dolu bir ömür nasip etsin :)

aybiğim alyasına kavuştu hemide bgn 1 yaşına giriyo ve teyzesi yine onu yanlız bırakmıycak
şimdide 1. yaş gününü kutlamaya gidiyoo

bende 2010 bebegi zannettim bebegin fotolari acildikca aaa bu bizim aybikenin alya duasina benziyor diye geciriyordum icimdenkiiiiiii eski bir baslik oldugunu anlayip dumur oldum :)) cok guldum kendime 1ci yasin kutlu olsun nice yaslara alya dua :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…