Ayaz`a Umut olalim..Lutfen Allah rizasi icin bakin.

Allah hepinizden razi olsun,Rabbim uzerinize rahmetini yagdirsin,dertten kederden uzak eylesin.
cok sagolun teyzeleri,bende oglumu yatirdiktan sonra okumaya devam edicem insallah.
yureginiz dert gormesin
Ayaz bebek iyi olsun Rabbim ona şifa versin inşallah

Oy kiyamam ben ona. Ben de elimden geldiğince okumak isterim. Bebekten fırsat bbuldukça okur buraya yazarım

Allah Şafi ismiyle şifa versin inşallah,sayı tamamlanmış ama bende okurum yine

Oy kiyamam ben ona. Ben de elimden geldiğince okumak isterim. Bebekten fırsat bbuldukça okur buraya yazarım

Hemen başlıyorum çekmeye

1000 ya şafi okudum. Allah ayaz bebeğe şifa versin. Onu anne babasina bagislasin inşallah. Amin

Allah acil şifalar versin bende okurum

Allah şifa versin bende okurum inaşallah

Allah Ayaz bebeğimize şifa versin ,onu sağlığına kavuştursun 6000 tane Yâ Şafi okudum Rabbim kabul etsin ariyana

Bende 1000 tane okudum ayaz bebek için allah kabul etsin insallah

Allah Şafi ismiyle şifa versin inşallah,sayı tamamlanmış ama bende okurum yine

Allah hepinizden razi olsun cok sagolun guzel yurekli insanlar.
70.000 Ya Safi tamamlandi cok sukur.
simdiki niyetimiz Ya Sekur cekmek.
yine arkadaslarimizi etiketleyip Ayaz bebek ve hastalik pencesinde kivranan tum evlatlar icin davet etmek istiyorum.
okunabilirse ulasmak istedigimiz sayi 276.676

Ya Sekur Esmasının Faziletleri

Nimetlerine karşı yapılan kavli ve fiili şükrün karşılığını bolca veren Allah demektir.
Ya Şekur c.c; hakkıyla ananlar hakkıyla şükür edasını yerine getirmiş olurlar.
Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam ederlerse kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.
rudecute arkadasimizin bahsettigi bi konuda bu sekilde gozlerini acmis iyilesmis bi hasta arkadas varmis,bu beni cok yureklendirdi.
insallah bu yavrumuzda duzelecek dualarimizla ve Allahin izniyle.

ariyana cnm dun ya safi okunmus msj gec gordum .
bugun ne okunucaksa okurum bende.RABBIM MINIGE SIFA VERSIN INSALLAH...

Merhaba agzi duali guzel insanlar,
dun 70.000 Ya Safi Ayaz bebek icin okundu cok sukur,okuyan,guzel dileklerde bulunan herkesten Allah razi olsun.
Dun teyzelerinin dogum gunu hediyesini ilettim Ayaz`a..anne baba,butun akraba ve sevenleri hepinize minnettar,1 yasina sayenizde dualarla girdi bu melek.
Bu sizi insallah son rahatsiz edisim olur, Ayaz icin Ya Sekur esmasiyla dua edebilir miyiz bu minik yavruya?

Maddi manevi felaketler içinde çırpınanlar şükür tecellisini kapsayan Ya Şekur esmasını okumaya devam edenlerde kısa süre içerisinde durumlarında düzelme meydana gelir.
Bu yavru kendi icin dua etmekten cok uzak,farkli agizlardan dualara ihtiyaci var.

yukariya videosunu koydum Ayaz`in hastane odasinda uyurken,1 hafta once cekilen bir video..
varin size el salladigini dusunun ya da kotulukleri defetmeye calistigini.
guzel gonullu arkadaslarim,tanimadigim bilmedigim ama gonulden dua ettigim dua arkadaslarim,Ayaz`in manevi teyzeleri bi mucize daha olsun Ayaz`in sagligina kavusmasi niyetiyle Ya Sekur esmasi cekelim.

buyuk ecbed degeri 276.676

1 @gulbera
2 @guzbahar
3 @NEFSSEMS
4 @yumiti
5 @-Mahperi-
6 @Sealand
7 @vefa84
8 @_asmunikal_
9 @dnzderya
10 @bulut776
11 @LiLyaNa_
12 @TugbaHamza
13 @whitewolf
14 @FallenAngel
15@mucizem_2012
16 @Dombik
17 @Ausencia
18 @Yagmurun_kizi
19 @tulipa
20 @aswen
21 @cansu_tr
22 @evTik
23 @_haymeana_
24 @Senfonim
25 @Sukasidesi32
26 @Ceylinimdeceylinim
27 @msgulerr
28 @tubatesbih
29 @Camille_claudel
30 @Safistd
31 @Fsanft
32 @Hazal
33 @BenIpek
34 @miskamber
35 @ariyana
36 @busenebenimsenem
37 @lisaa-89
38 @TEKPRENSES
39 @gizmoo567
40 @synulox

3- hayatdenizolmasa
4- Yagmurun_kizi
5- SAliOsmanF
6- @lilyumdelisi
7- I Irmak-986
8- H hedak
9- ariyana
10- Senfonim
11- Sealand
12- gulbera
13- @tkglcn
14- T toprak89
15- rudecute
16- @melegim66
17- masalolsunnn
18- @Ecrin ensar bebek_elif
19- M mrym99
20- bal10cukk
21- @msgulerr
22- K kartanem2
23- evTik
24- mycherie
25- esmaaaaalarrr
26- U UCUBIRARADA
27- Hannaz
28- GURBET KUSU
29- @
_-Dantes-_

1500 ya şekur okudum canım. Rabbim öteki kardeşlerimize verdiği dermanlar gibi Ayaz'a da derman versin. Okudukça bildirim yaparım.

1500 ya şekur okudum canım. Rabbim öteki kardeşlerimize verdiği dermanlar gibi Ayaz'a da derman versin. Okudukça bildirim yaparım.

Allah razi olsun canim benim,sagol varol.
acilisi rude girl ablasi yapti,insallah hizla ilerleriz.
bende abdestlenip temiz temiz okumak istiyorum insallah bugun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…