ayakkabı numarası

benım oglanda koca ayak 20 numara ancak oluyo bazen 21 aynı o löpp etten bızdede var o yuzden ayakkabıdan ayakkabıya degısıyo

aaaa oğluşum duysa üzülür valla yok ben istemem kız falan oğluşum yeter bana kurban olsun annesi ona

hamile kalınca hep piroşa bakarsın andina:)) ayy bigün sana piroşumu yakından göstermek istiyorum sırf onun için kiraz bebeye gelcem bi haftasonu bende batuşu severim mıncıklarım bigüzel tam mıncıklamalık seninki derininkide öyle akşam mıncıklayın benim yerime bebeleri:))

benim oğluş 17 numara giyiyor ama çorapsız olunca düşüyor ayağından küçük ayaklı olacak benim oğluşum

bu arada pirayecim takvimdeki resminiz çok güzellll maşallah güzel kızına inanırmısın benim oğluşun daha süslenmiş haliyle hiç resmi yok hep ev haliyle bir gün bende süsleyince çekeyim yakışıklı oğlumu

piroşum aşk olsun kiraz bebeye ne gerek var , benim ev bakırköyde buyur gel beklerim herzaman canımcım zemuszemus
şekercim al güzeller güzeli kızını da gel çaya opuyorumnanaktan
çok ciddiyim valla biliyosun bekar hatunum ben beklerim yani :jeyyar:

bende geçen lcw den bitane ayakkabı aldım krem rengi çok şirin bide sandaletleri vardı beyaz onlardan da alıcam numaralarda 20 anca oluyor tombiş bizimkinin ayaklarıda

sedacım hangi lcw'den alışveriş yapıyosun Arda için? her lcw'de bebek kıyafeti olmuyo , ben bi türlü bulamıyorum yaw :sinifsinif:

bu arada pirayecim takvimdeki resminiz çok güzellll maşallah güzel kızına inanırmısın benim oğluşun daha süslenmiş haliyle hiç resmi yok hep ev haliyle bir gün bende süsleyince çekeyim yakışıklı oğlumu

sağol ecemimcim,sende giydir oğluşuna şööyle erkek gömleği kareli kareli:) çek damat gibi zaten çok karizma senin oğlanopuyorumnanaktan

piroşum aşk olsun kiraz bebeye ne gerek var , benim ev bakırköyde buyur gel beklerim herzaman canımcım zemuszemus
şekercim al güzeller güzeli kızını da gel çaya opuyorumnanaktan
çok ciddiyim valla biliyosun bekar hatunum ben beklerim yani :jeyyar:

cnm gelmeyi çok isterim bu hafta sonu çatalca da olcam sonraki hafta sonu c.tesi ya da pazar gelirim uyarsa ikimizede görüşürüz ne güzel:1hug:

piroşcum çok sevinirim , haftaya konuşalım o zaman ayarlayalım uygun bi günü kaydirigubbakcemile
amanın ne güzel ben piroşu mıncıklayacammm opuyorumnanaktan

X