Ayak üsümesi bir belirtimi sizce

hadi yapcam sabbah senn için bak tek cıkarsa sen teselli edersin yarın :) siiirtni en ücra köyü bide

hadi yapcam sabbah senn için bak tek cıkarsa sen teselli edersin yarın :) siiirtni en ücra köyü bide

köy mü kız köy bakkalından mı alcan ya testi :uhm: sırnaşık şey merak etme sabah 7 dedin mi burda olcam yarın dersim yok nasıl olsa delikafadulden

yok iste ilceye gitmemlazım oda 1 saat

canım yaaa hikayeni çok iyi hatırlıyorum, o zamanlar yorum yazmamıştım ama çok üzülmüştüm sana. dualarım seninle canımcım allah tez vakitte yeni bir melek kondursun inşallah göbüşüne, nur topu gibi bebeni sağlıcakla kucağına al inşallah. hamilelerin duası kabul olur derler, inşallah kabul eder rabbim..
bu arada sorunun cevabı evet canmcım ayak üşümesinden başka belirtim yoktu benim hatta.. müjdeli haberlerini bekliyoruz. rabbim yardımcın olsun..
:Saruboceq:

malesef tek cizgi ne yapalım bir dahaki aya insallah

canım daha adetine 4 gün var bekle. şimdi diycen bu delü karı yap yap diye ısrar etti şimdi bekle diyo sırnaşık şey canım belirtilerin yoğundu çıkma ihtimali yüksekti ama çıkmadı diye moral bozmak yok test yapmak en doğal hakkımız heeeç morelini bozma.:tomato: kırmızıları görmeden pesss etmek yoook :CüvCüv:

asl sorun ne biliyomusun meger testın son kullnması ecmiş hemde 4 ay

usumek hamılelık belırtısımıymıs arkadaslar benımde ayaklarım donuyor resmen 5 gun var adetıme basım agrıyor ve gogüslerım şişti cok acıyoo

öyle die söyleyenler war ama sen ynede umutlanma bnmde 8 gün war çatlıcam meraktan

benim yanaklarım yanarken ellerim ayaklarım çok üşümüştü
ama bu adetten bir gün önce oldu, daha önce hiç yoktu
erkenden belirti verir mi bilmiyorum ama sanrım üşüme belirti

benimde ayaklarim usuyor zor isitiyorum uyurken isinmadanda hayatta uyuyamam.
ins belirtidir

benim umudum okken bu yazı bana umut verdi yaa... ben de olmaı gereken adet belirtilerim yok ama sanki ayaklarım buzun içinde o kadar soğuk...ısınamıyorum bir türlü...üşüyorum...sürekli karnım acıkıyor hatta şu saatte çok uykum olmasına rağmen karnım çok acıktı dersiniz hiç yemek yememişim kalktımmm yemek yedim ve yarın işe gidecem inşallah benim de mucizem gerçek olur...27 ekim bat ım ama yarın diyorum idrar testi yapsam çıkar mı varsaaa???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…