Ayak kokusu problemi =(

anqeLoyku

UtKum DünYaMa HoşqeLdİn..
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
381
0
Mrb kızlar ayak kokusu problemim hiç yoktu ama bu sıralar çok kokmaya basladı ayaklarım terlesede kokmazdı evde hep terlik giyerim ayaklarım sıcaktan terler bir de hamileyim çok sıcağa gelemiyorum belki ondandır ama bu promlemin önüne nasıl geçebilirim bildiğiniz kremler falan varmı acaba el ayak bakım ve koku giderici olarak nolur yardım edin ben nefret ederim ayak kokusundan heleki bir bayanın ayağının kokması çok kötü:18::18:

Konu içeriği nedeniyle "Terleme, İstenmeyen Kokular ve Çözümleri" başlığına taşındı.
Konuları lütfen ilgili başlıklar altında açmaya özen gösterelim.

Mrb kızlar ayak kokusu problemim hiç yoktu ama bu sıralar çok kokmaya basladı ayaklarım terlesede kokmazdı evde hep terlik giyerim ayaklarım sıcaktan terler bir de hamileyim çok sıcağa gelemiyorum belki ondandır ama bu promlemin önüne nasıl geçebilirim bildiğiniz kremler falan varmı acaba el ayak bakım ve koku giderici olarak nolur yardım edin ben nefret ederim ayak kokusundan heleki bir bayanın ayağının kokması çok kötü:18::18:

ayak için ferahlatıcı sprey ve kremlerden kullanmayı deneyin:26:

kokunun bence en önemli nedenlerinden biri..
o kokuyu yapan ayakkabiyi , kokuyu baslatan ayakkabiyi veya terligi yikamak..
sonra onunla birlikte giyilen corabi yikamak..
eger koku yapmis biseyi tekrar giyerseniz, bu terligede bulasiyor..
sonra ayaginiz temizken, yine kokuyu kapmis terligi tekrar giyince,
koku devam ediyor...

buna bir dikkat edin bence.. :KK51:

kokunun bence en önemli nedenlerinden biri..
o kokuyu yapan ayakkabiyi , kokuyu baslatan ayakkabiyi veya terligi yikamak..
sonra onunla birlikte giyilen corabi yikamak..
eger koku yapmis biseyi tekrar giyerseniz, bu terligede bulasiyor..
sonra ayaginiz temizken, yine kokuyu kapmis terligi tekrar giyince,
koku devam ediyor...

buna bir dikkat edin bence.. :KK51:

dediklerini denedim terliklerimi çoraplarımı temizledim günlük çorap giyerim zaten bazen de çok sıcak olur hiç çorap giymem ilk zamanlar terlikten koku bulaşıyodu sonra ayağıma sindi terliklerimi yıkadım ayaklarım terleyince koku aynı koku ve bu zamana kadar hiç böle bir problemim olmamıştı oldukça rahatsız edici oturuyorum mesela bi yerden ayak kokusu geliyo eee evde sadece bende yokum insanları rahtsız etmek hiç hoş değil:KK17::KK17:

dediklerini denedim terliklerimi çoraplarımı temizledim günlük çorap giyerim zaten bazen de çok sıcak olur hiç çorap giymem ilk zamanlar terlikten koku bulaşıyodu sonra ayağıma sindi terliklerimi yıkadım ayaklarım terleyince koku aynı koku ve bu zamana kadar hiç böle bir problemim olmamıştı oldukça rahatsız edici oturuyorum mesela bi yerden ayak kokusu geliyo eee evde sadece bende yokum insanları rahtsız etmek hiç hoş değil:KK17::KK17:

pamuklu çoraplar giyin. terliğinizi atın artık koku sinmiş olabilir yani terliğin plastiğide bazen kokusu öyle oluyor ayaklarınız kokuyor sanabilirsiniz. Avonun lavantalı ayak ferahlatıcı spreyleri var onlarıda deneyebilirsiniz. ayaklarınızı bi kaç saatte bir yıkayın belki hamilelik yüzünden ter kokusu başlamıştır:26:

oncelerı boyle bır problemınız olmayıp da yenı baslamıs bır sorun ıse ,

bence koku gıderıcı spreylere basvurmadan once doktora gıdın derım ben .

belkı de mantar olustu bılemeyız .o yuzden doktora once danıs sen tatlım .

Saolun kızlar yorumlarınız için belki de hamileliğimdendir ağır atlatıyorum zaten hamileliğimi buda hamileliğimden dolayıdır inşallah doğum yapınca geçer ...

Saolun kızlar yorumlarınız için belki de hamileliğimdendir ağır atlatıyorum zaten hamileliğimi buda hamileliğimden dolayıdır inşallah doğum yapınca geçer ...

canım ayak kokusu genelde mantardan dolayı oluyor , onun için bir sprey var parmak aralarına ve ayakkabının içine sıkılan, kokuyu giderdiği gibi tekrar oluşmasını önlüyor arkadaşım kullanıyordu ve memnundu oradan biliyorum ....

canım ayak kokusu genelde mantardan dolayı oluyor , onun için bir sprey var parmak aralarına ve ayakkabının içine sıkılan, kokuyu giderdiği gibi tekrar oluşmasını önlüyor arkadaşım kullanıyordu ve memnundu oradan biliyorum ....

hımm anladım canm saol ama benim ayaklarımda mantar sorunum yok ALLAH'A şükür... Evde giydiğim terliklerimi değiştirdim açık terliklerimi giymeye basladım koku baya gitti hamileyim diye ayaklarım çok üşüyodu bende kapalı terlik giydiğim için ayaklar hava almıyo ee tabi birde terliyo =koku sorunu ortaya çıkıyo.Şimdilik baya bi azaldı tamamen geçmezse kozmetik ürünlerinden almayı düşünüyorum inşallah geçer.:KK16:

benım esımdede var bırı onermış lımon sur ovala demış bırde ozon yağı varmıs galba onu sur gecıyo demış doktor ama daha kullanmadık eşım aynı ayakkabıyı sureklı gıyıyor bıde maden muh. sureklı yeraltında oyuzden dedık ama askerde baslamıstı ordakı doktoru sureklı aynı ayakkabıyı gıyme farklı farklı gıy demıs ortopedık ayak tabanlıgı al demış ama oda fayda etmedı en ıyısı aynı ayakkabıyı sureklı gıymemek ve su lımonla ozon yagını denıcez bakalım ınş. sonuc verır

ayaklarınızda açık yara yoksa karbonatlı suda bekletin, kokuyu alıyor

demli çayı da deneyebilirsiniz

X