Ayak Fetişizm i ?

• Konu Sahibi busra_tuna
Benimkide sever güzel ayakları.Peki ya kokarsa:)

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi busra_tuna
benim aşkım da, yanımdayken onları, okşar, sever, öper :asigim:.. ama ne biliyim bunun sapıklık olduğunu falan düşünmüyorum ben, öyle sevimli bi şekilde seviyo yani.. bazen uzaktaysak telefonda falan soruyo, "sosisler (ayak parmaklarım oluyo bunlar) napıyo", "sosis parmaklarını yiyeyim mi?" falan diye.. :1shok: aaa.. :1shok: onlara isim bile koymuş, benim kocam da mı sapık şimdi yaaaa :uhm::uhm:

• Konu Sahibi busra_tuna
keske benim nişanlımda ayak fetişti olsaydı ama degillllll :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi busra_tuna
benim kuzenimde minik bi ayak fetişi ayaklarıma adeta tapıyo onları öpüp duruyo henüz 5 yaşında bu velet

• Konu Sahibi busra_tuna
simdiden baslamis, bu arada kizlar ya kac defa yazlms hala sapikmi diyosunz ne sapigi adam vucudunu sevyor bunun neyi anormal???

• Konu Sahibi busra_tuna
ince güzel, bakımlı ayakları görünce tahrik olan erkek sayısı fazladır. ayaklarıyla oynanmasından (ayak masajı vs.) aşırı haz alan kadınlar da vardır.
sapıklıkla alakası yok bunun, gayet de normal bir şey.

• Konu Sahibi busra_tuna
fetişist diil ama ayaklarımı yaladığını bilirim.
ama huzursuz oluyorum ben rahat olamıyorum ya :S
cekiyorum ayaklarımı istemiyrum

• Konu Sahibi busra_tuna
ya o kadar meme popo dururken neden ayaktan tahrik olsunlarki
şahsen ben erkek olsam ayakatan tahrik olmazdım jeyyar

• Konu Sahibi busra_tuna
benim sevgilim ayaklarımı öpüyo okşuyo emiyo yani ne yalan atayım çok da hoşuma gidiyo.benim ayaklarıma aşık resmen ya bence çok güzel bi duygu.ayakların bakımlı yumuşacık olması çok önemli tabiki de bu sevgili için değil kendiniz içinde ben böyle düşünüyorum.zaten bir erkek olsaydım benim ayaklarım kadar güzel bir ayağa ben de vurulurdım-tatlicadiarzu-:1hug:

• Konu Sahibi busra_tuna
Yok artik daha neler de erkekler bencedee herşeyden bişi kaparlar:))))

• Konu Sahibi busra_tuna
gayet normal bi durum
hatta bunu yaşamayan kadınlar neler kaçırdıklarının farkında bile değiller :)

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi busra_tuna
kesinlikle sapkınlık diye düşünüyorum.ya o ayaklarla heryerde geziyosun tuvalete bile gidiyosun.her türlü pislik var yaw....tek kelimeyle igrenççççççççççççççççççççççççç

• Konu Sahibi busra_tuna
ben ce hiçte normal bir durum değil
tabi insan sevdiğinin heryerini öper sever
ayakların öpülmesi okşanması sorun teşkil etmez bencede zaten konuyu
açan arkadaşta bu tarz bir sevmeden bahsetmiyor
ama bunu sapıklık haline getirip bu yolla erekte olan erkekler var
aman allahh korusunn

• Konu Sahibi busra_tuna
kaldıkı kimileri kokan ayaktan
pis ayaktan hoşlanıyor
benim bir arkadasımın erkek arkadası vardı
meğerse adam ayak fetiştiymiş
bir gün bir evde buluşmuşlar adam kızın botun içinden çıkan
ayaklarını hiç yıkamadan etmeden almış başlamış koklamaya arkadaşım
çok çekinmiş tabii..en azından yıkamak istemiş ama adam müsade etmemiş
düşünün gerisini...

• Konu Sahibi busra_tuna
gayet normal bi durum
hatta bunu yaşamayan kadınlar neler kaçırdıklarının farkında bile değiller :)

evet katılıyorum ayak fetişizmi sapıklık değildir cinsel uyarılma evresinin başlangıcı ve en yoğun bölümüdür.

:jeyyar:

ayak tabanında orta bölgede erojen noktalar vardır ve ayak fetişisti erkekler bu bölgelere yoğunlaşınca partnerlerini de uyarırlar

• Konu Sahibi busra_tuna
off ya niye sapıklık olsun ki...
koku konusu da adam öle seviyosa bi sorun yok yani alla alla, pis değil ki, çorabn içinde zaten. ama benim bildiğim genelde erkekler, ayakkabının verdiği doğal kokudan hoşlanıyorlar. parfüm kokması pek makbul değil sanırım. =) nerden biliyon diceksiniz, yok benim sevgilim fetişist değil, arkadaşımdan duymuştum.

ama ben sevdalımın ayaklarını çok severim o ayrı =) fetişizm boyutunda değil tabi ki :)

• Konu Sahibi busra_tuna
ben sadece ısıttırıyorum çok üşüyünce bi işe yarasın hiç değilse. ama ayak düşkünlüğü yoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…