Ayağımdaki alçı çıktı mapusluk günlerim de bitti

HanimKelesimiGetir

SüperAnneAnne
Pro Üye
20 Mart 2008
140.406
209.967
60
Sonunda 1,5 ay bitti ve ayağımdaki alçı bugün çıktı öyle rahatladımki sormayın.
Ama hala şiş ve morluklar var,dikişler gayet iyi durumda deri buruşmuş ve soyulmuş bir halde duruyor.
1 hafta daha koltuk değnekleriyle devam edeceğim basamıyorum daha bilek rahat hareket edemiyor.Bunada çok şükür sıkıntılı geçen bir dönemden sonra yavaş yavaş düzelecek inşallah.Yaklaşık 5 ay sonra tüm bu sıkıntılar tamamen geçecek çok daha rahat hareket edebileceğim.Bu arada bana destek olan arkadaşlarıma da çok teşekkür ediyorum,beni hiçyanlız bırakmadıkları için Şeniz a.s.

geçmiş olsun canım......

kendine çok dikkat et, şimdi sen o sevinçle zorlamaya falan da kalkarsın, çok yorma kendini ama harekette et yavaş yavaş...açılsın bakalım..

gözün aydın olsun bu açıyı en iyi ben bilirim 13 yıl öncede benim ayak alçıdayd alçı nedeniye kireçlenme bile olmuştu ama dun dediği gibi hareet ettim geçti inş sağlına kavuşursun

Geçmiş olsun canımm...
Bilirim bende 3 hafta taşıdım beton yığını gibi şeyi ... Acayip bişi ya çok kötü ...insanı aciz hissettiren işini gücünü kendisi halledemeyecek kadar engelleyen ve ve ığğ aman allahım bir daha asla dedirtecek kadar kötü günler geçirten bişi... Ya bide deynekler var bu işte inanılmaz terletiyor ve inanılmaz yoruyor bu sayede 3 haftada kollarımda kasçıklar oluştu ya:)))
allah kurtarmış arkadaşım .... Umarım birdaha asla olmaz ve diyeceğim şu ki yumuşak doku olduğu için şişlikler ve morarıklıklar 1 ay daha kalıp ondan sonrada geçmiş olacak tatlım...
Kendine iyi bak sağlıkla kal .....

Sağolun canlarım hepinize çok tşk ederim ilginiz için Şeniz
Doku nakli olduğu için bunun bile garantisi yok en ufak bir ayak burkmasında tekrar kopabilirmiş.Doktor bugün ben demedimmi çok zor bir olay bu ,bunun birde psikolojik boyutu vardır dedi .İnşallah en kısa zamanda geçer .

geçmiş olsun sayın bakanım.umarım bir daha böyle birşey başına gelmez.biran önce iyiyleşmen dileğiyle.
sevgiyle kala.s.

canım çok geçmiş olsun arkadaşım dikkat et kendine yinede
fazla zorlama canım ayağını yavaş hareket et a.s.:1hug:

canım arkadaşım, çok sevindim alçıdan kurtulduğunuza,
ama bundan sonra daha çok dikkat etmek zorundasınız...
kendinize iyi bakın lütfen...
sevgiler...

canım arkadaşım, çok sevindim alçıdan kurtulduğunuza,
ama bundan sonra daha çok dikkat etmek zorundasınız...
kendinize iyi bakın lütfen...
sevgiler...

Günaydın canım.
Teşekkür ederim sıkıntı bitti ama biraz daha devam edeceğiz.
Koltuk değnekleri olmadan şu an adım atamıyorum hala şişlikler var.
Bende sevgilerimi yolluyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…