Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ay takvimi ile göğüs masaj günleri masaj yapanlar muhakkak okuyun !

cosmobird

tomorrow will be another day
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2012
788
41
kızlar akrepcik arkadaşımızın dolunay epilasyonu sayfasında birlikte topladığı bakım bilgileri içine;
aydan gelen pozitif enerji ile daha çok büyümesi mümkün olan masaj günleri ekleyecek detaylı bilgi:
http://www.kadinlarkulubu.com/istenmeyen-tuyler/592422-dolunay-epilasyonu.html
bu sayfadan takip ediyoruz benimle birlikte kimler var bakalım ? Umudumuzu yitirmek yok! hergün düzenli masaj yapanlar
bu tarihlerden çok faydalanıcaz bence hadi bakalımm

ben epilasyon tarihlerini takip etttiğim için bu günleri de takip ediyorum zaten ama son 1 aydır yeniden büyütme macerama başladığım için daha önce yapmamıştım. ben varım artık:)

göğüs bakımı yönünden son 2-3 ay boyunca büyütmede oldukça olumlu dönemler içerisindeyiz. 2-3 ay sonra epey bi bu günlere uzak duracağız. bu günleri iyi değerlendirin kızlar aynı zamanda bilmiyorum göğüs küçültme masajları falan yapan varsa, onlar içinde epey bir süre göğüs küçültme günleri başlayacak . Onlarda kaçırmasın derim.

mayıs ayının 2. haftasından sonra göğüs büyütme günleri başlayacak. ayrıntılı tarihleri arkadaşımızın verdiği linkten takip edebilirsiniz.

Konuyu güncel tutmak için buraya da açıkça yazalım verilen tarihleri..

"Mayıs Ayı Göğüs Büyütme Tarihleri :

16 Mayıs 02.37'den 18 Mayıs 12.32'ye kadar yapacağınız bakımlar ve masajlar göğüslerinizi büyütmede olumlu etkiler yapacaktır."

Son düzenleme:

mantıklı aslında :44: zaten 1-2 ay sonra büyütme günleri bitecek ve ay küçültmeye başlayacak artık. bu son 1-2 ayı iyi değerlendirin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…