Ay hali ve agrilar ?

bayan_66

Guru
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
207
10
selam kizlar bilmiyorum boyle bir topik acmam nekadar dogru fakat kimden yardim isteyecegimi bilmiyorum...
ay halim basladigindan beri cok kotu sancim var anlamiyorum niye 2 seferdi bu kadar sidetli sancilarim var hic bukadar kotu olmamistim agri kesici bile fayda etmiyor birde okdar fazla degil akintim normal derecede ama bu agrilar niye bukadar sidetli anlamiyorum sizce neden olabilir? surekli yasadigim birsey degil birde adetim boyunca surdu gecen ay ama bu seferki gidip geliyor..
umarim yardimci olursunuz
sevgiler bayan_66

regl dönemindeki şiddetli ağrılar kist belirtisidir

en kısa zamanda dr gitmeni önerrim

aynı şeyi bir arkadaşım yaşadı dr gitti yeni oluşmuş kist tespit edildi.

geçmiş olsun

bayan 66 benimde normal sancılarım oluyodu 2 ay üstüste şiddetli ağrılarım olunca dr a gittim kist olmuş muhakkak dr a git canım ihmal etme geçmiş olsunmirmirmirmir

benimde bu ay herzamankinden şiddetli oldu sancım doktora gittim kist çıktı.bugün 4. günüm ve hala belimde sızı var
bel ağrısı kasık sancısı ve göğüslerde hassasiyet olur sende varmı
kanının rengi nasıl koyu renkli pis bi rengi varsa muhtemelen kisttir
ama tedavisi basit doğum kontrol hapıyla geçiyor bende neredeyse 1 ay durup bir ay yeniliyo

canım ben hiç hap kullanmadım direk ameliyat oldum en temizi şimdi çok rahatım iikide olmuşum zaten çocuk içinde uğraşıyorum ya hiç ilaç filan kullanmadım yani sana da geçmiş olsun

teşekkür ederim .ben bebek tedavisi görüyorum.ameliyatlık olmuşum ama dr uygun görmedi ilaçlarla yok etmeye çalışıyoruz.doğum kontrol hapı kullandığım aylar sancı ağrı olmuyor.

hmm cok tskler arkadaslar obru ayda ayni olursa doktora giderim ... insallah olmaz ...
kendimde anormal birsey gormuyorum siddetlenen sanci haricinde neyse tavsiyeler icn tskler....

Bende de çok sancı oluyor...ama hap kullanmadığım dönemlerde...
Ben bu yüzden dün doktora gittim ama bende ksit falan çıkmadı çok şükür...
Ama doktor iltihap olmuş dedi ve ilaç verdi...

Bende de çok sancı oluyor...ama hap kullanmadığım dönemlerde...
Ben bu yüzden dün doktora gittim ama bende ksit falan çıkmadı çok şükür...
Ama doktor iltihap olmuş dedi ve ilaç verdi...

geçmiş olsun temiz çıkması ne güzel kist benim başımın belası oldu adeta (((((((

vildangel senin kistin kaç cm çünkü normalde dr um bana kistin gebeliği engellediğini söyledi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…