Awox ve artmed gebelik testi

mutlutablo

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2021
1.718
1.175
32
Kızlar ben çok zorlu yollardan geçmiş sürekli olumsuz tecrübeler yaşamış biriyim.
Geçen ay ise yine gebelik testinde hayal kırıklığı yaşadım
Ama bu iki test 5sn bile sürmeden sonuç verdi.
Kendimi kandırmak istemediğim için sizlerden yorum almak istedim,elbette biliyorum kanda kesin sonuç alacağımı fakat saat ve konum olarak maalesef şansım yok..
Teste bakar mısınız?(Elimde ovulasyon testim var gebelik yok,sizce yaspsam onda sonuc ne cikarsa belli oluyordu?)

Eklentiler

• IMG_20241011_174535.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 89
pozitif ya ovü falan gerek yok pzt sabah sağlık ocağına bile kan verebilrisiniz zaten maşallah baya belirgin şimdi telaş yapmayın stres yapmayın dinlenin bol bol su için hayırlısı olsun değer 2000 geçince de kadın doğuma gidersiniz

Allah razı olsun canım,haftasonuna denk geldiği için sağlık ocağı da p.tesiye kalıyor olursa yarın inşallah kan veririm özelde
Kan sonucumda inşallah pozitif görürüm Rabbim bekleyen herkese nasip etsin,cok yorucu bir süreç

Baya pozitif görünüyor kuzum ikisi de yanıltmaz inşallah, yarın kan verir kesinleştirirsin hayırlı olsun inşallah neler yaptın hadi bize de anlat

Baya pozitif görünüyor kuzum ikisi de yanıltmaz inşallah, yarın kan verir kesinleştirirsin hayırlı olsun inşallah neler yaptın hadi bize de anlat
İnşallah canım inşallah Allah razı olsun
Şöyle diyeyim ben ilk düşük yaşadım üstünden 2bucuk sene geçti ne yaptıysam tekrar hamile kalamadım (pcos var)
Bu defa özeli bırakıp şehir has.gectim temmuzda aşılama oldu agustosta sonuc negatif.1 ay dinlendirdiler Eylül'de gittim bu defa miyom var tedavi olmasın öbür ay tüp bebek raporu icin igneli baslayalim dediler. Miyom icin sogan kürü yaptim (adet bittikten 3 gün sonra) 15 gün kullandım.
Sabah ve akşam hep yeniden kabukları soyulmuş 4 e bölünmüş şekilde tok karnına ılık içtim ama bunu miyom gitsin diye yaptım çünkü onceden de soğan suyu ile gitmişti.
Ekstra pcos var diye; inositol, hayıt otu ekstre ilacı kullandım fakat gebelik olsun çabam yoktu bu ay bırakmıştım düşünmedim kafam hep meşguldü
Kan vermeden şuan kendimi asla umutlu hissedemiyorum. Seviniyorum ama yarım sevinebiliyorum

Peki belirtiniz nelerdi neler hissettiniz
Sadece göğüslerim çok şiş canım başka hiçbir şey yok şuan, yukarı da bu ay ekstra ne yaptığımı anlattım belki soğan suyu etkiledi ya da vakti zamanı bu zamandı
Yani hâlâ çok şaşkınım
Allah'ım kimseyi evlat hasretiyle sınamasın yokluğunu göstermesin kimsenin kucağı boş kalmasın

Amin canım Allah size bağışlasın bebeğinizi benim bat 8 gün var ama inanılmaz göğüs ucu ağrım var ilk defa böyle oluyor bende acaba belirti mi diye düşünüyorum. Göğüslerimde de şişlik var geçen aylarda böyle olmamıştım

Benim de 1 hafta önce başladı ama adete yakın oluyor diye umursamadım,az daha bekle inşallah mercimek seninledir ay hayırlara vesile olsun ya Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…