Makyaj Ürünleri avon temsilcisi olmak

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

riverwind

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2009
21
0
47
Avon temsilcisi arkadaşlar. Ben bu yıl 3. katalogda üye oldum Avona. Çok eğlenceli bir uğraş. Güzel olmak isteyenlere makyaj malzemesi satmak oldukça mutlu ediyor beni.Sizlere bir sorum olacak. Bu işe adım attığımda temsilci fiyatıyla çevremdekilere ürün vermek zorunda kaldım yani söz verdiğim için fakat şimdi toparlayamıyorum yani hala temsilci fiyatıyla ürün verebiliyorum. Aksi halde insanlar hiçbişey almıyor. Yine temsilci fiyatıyla vermek isterim ama insan emeğinin biraz da olsun karşılığını almayı istiyor. Sizce ne yapmalıyım. Geri dönüş zor mu dersiniz?:1no2:

canım ınsanlar daha uygun fıyatla alabıldıklerı ogrenınce musterı fıyatından almak ısteyeceklerını sanmıyorum.keske bastan sadece ılk sıparıslerı ındırımlı fıyattan verebılırım deseydın

canım ben avonda takım öncülüğü yapıyorum sen ilk başta hata yapmışsın temsilci fiyatıyla vermekle bunu öğrendikleri için alan kişiler müşteri fiyatıyla almak istemiceklerdir tabiki bence boşuna uğraşıyorsun canım sonuçta hammal değilsin o kadar uğraşıp birde hiçbir şey kazanamıyorsun kötü olmuş...:1no2:

canım bende avon sattım bi ara ama dogum falan girince bıraktım ..kimsenin hamallıgını yapamam ama o kadar kafa şişiriyorsun neden boşa olsunki söle sattıgın herkese ben o şekilde veremeyecem de begenen alır begenmeyen almaz .......

bende avon temsilcisiyim ve pes ettim artık
bırakıyorum insanlarla uğraşmak çok zor hiçbir karşılık
beklemeden bu işi yapma bence yapacak sanda
emeğinin karşılığını al derim

Valla aynen bende sizin gibiydim hala temsilciyim ama çıkmayı düşünüyorum baya pahalıya patladı bu iş bana ya en başından size indirimli vercem falan demiceksin yada aynen devam

ayy kızlar bende avon temsilcisiyim ama artık sadece kendim ve annem için bişeler alırken sipariş veriyorum çünkü arkadalarım, çevremdeki insanlar kataloğa bakıyorlar sonra da dönüp hmmm bu şu kadarmış ama sana daha ucuza geliyo iyi aliim bari diolar... en güzeli bundan sonra ben bunu bi nevi i olarak görüyorum arkadaşlar lütfen ona göre siparişlerinizi verin de canım bence en güzeli böylesi...

ben 11 yıldır avon temsilcisiyim.avondan cok iyi kazançlar elde ettim.(tabii cok iyi satıslar yaptıgım sürece)ama son iki yıldır satış yapamıyorum dogum ve cocuk araya girdikten sonra pek ilgilenemedim.hala temsilciligim devam ediyor sadece kendime ve yakın cevreme alıyorum...

ben artık çok sıkıldım avon ürünlerinden dahada ne alırım nede kullanırım:umursamaz:

walla ben avon temsilcisiyim ama çokta memnunum iyi kazançlar elde ettim hem kendileriminkini kar payımla alıyorum para çıkmıyo bana ait orası çok güzel bişe yani

benim kendi aldıklarım bedavaya geliyor hediyede kazanıyorum elime parada kalıyor ben memnunum

ben de yeni başladım inşallah başarılı olurum.

Son düzenleme:
oğlum da okula başlayınca boş zamanım oluyor .

Son düzenleme:
bende arkadaşlarıma geliş fiyatından satıyorum hep samimi olmadıklarımdan kar alıyorum ama kaç kere soruyolar daha ucuza geliyomuş indirim yap falan hediyeler için satıyorum ucuzdan bazen katalog parası bile cebimden çıkıyo... insanlar çok anlayışsız yaa artık kargo ücreti alınıyor falan de onları ödemem için bu fiyattan satmam lazım de bakalım ....

bencede insanlar çok anlayışsız. bazen eksik para veriyorlar bana indirimli geliyor diye. bişe de diyemiyorsun bi daha almazlar diye. bazen dövmek istiyorum müşteri falan demiyip :)

valla bn zaten ucuzdan veriyorm ama buna ragmen eksik veren olursa direk sölüüyorum hiç kusura bakmasınlar hem ucuza verip hem ben zarar edemem sonucta:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…