Göz Makyajı avon şeffaf rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
denedim kaydirigubbakcemile2
bi gözüme bu şeffaf rimeli sürdüm diğerine yine avonun siyah rimelini
ikisindede aynı kıvrım oluyo biri renklenmiş biri renklenmemiş hali..
kaşımada sürdüm şeffafı böyle birbirine yapıştırdı hafif parlaklık verdi hoşuma gitmedi
bu parlaklık yağlı ciltte güzel durmaz (ki.. benim yağlı)
aslında kirpikde bıraktığı etki beklediğim gibi
(bu konuyla ilgili yazılanların üstüne ilk kez iyi bi yorum hihoyyyt )
kirpik kıvırma makasıyla daha iyi bi sonuç elde edilebilir alıyımda o makastan öle kullanıyım bu rimeli..

hmm kaşlarda işe yaramamış demek o zaman ben düşünmiyim kaydirigubbakcemile3

tatlım sağol, vala dediğin gibi sadece sen iyi yazmışsın kaydirigubbakcemile3
ben de kullandım, ne iyi ne kötü diyebilirim. ben de şimdilik ortada kalıyorum hihoyyyt

ben normaL rimeL kuLLanmayı pek sevmiyorum..
buLaştırdığım için bide yapışık geLiyo kirpiklerim(ki kuafördede aynı sonç..sürmemden doLayı değL)
şeffaf rimelide kuaförümden aLdım bn kuLLanmıyorum aL sn kuLLan dedi
kuLLanıyorum gayette hoşuma gidiyo sositososito
normal rimele aLışkın oLanLar beyenmiyo kanımCa

color trend olanı soruyorsun sanırım ben kullandım kirpiklerde hiçbir işe yaramadı arada bir sadece kaşlarıma sürüyorum o da elimde kaldığından tavsiye etmem
aynen ben de bu şekilde kullandım sonra da kaybettim
attım mı nabtım hatırlamıyorum bilebilmiyorumkismile

canım ben kullanmıstım bi ara öyle bir hataya düştüm ama hiç tavsiye etmem sürdükten 1 saat sonra etraftaki bütün pislikleri gözüne topluyor ve donuyor beyaz beyaz kalıntısı kalıyor tavsiye etmem

aynen bütün tozlar kirpiğine yapısıyor gri oluyo kirpiklerin :1no2:

Ben kullandım kaşı sabitliyor hafif bi sertlik veriyor sabit drup bozulmaması için.

ben kullandım başta çok güzel görünüyo ama sonra kuruyunca kirpiklerinde çapak gibi beyaz şeyler oluyor ve gözlerinin içine kaçıyor tavsiye etmem gören hiç yüzünü yıkamamış bu der

ben kullandım başta çok güzel görünüyo ama sonra kuruyunca kirpiklerinde çapak gibi beyaz şeyler oluyor ve gözlerinin içine kaçıyor tavsiye etmem gören hiç yüzünü yıkamamış bu der

ay ilahi canım güldürdün beni:))))))))))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…