Göz Makyajı avon şeffaf rimel

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

casulet

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2009
547
4
avonun şeffaf rimelini (kirpik jeli) kullanan var mı acaba???
pratik bir ürün gibi görünüyor

avonun hiçbirşeyini kullanma canım..
ben sadece duş jellerini kullanıyorum..

color trend olanı soruyorsun sanırım ben kullandım kirpiklerde hiçbir işe yaramadı arada bir sadece kaşlarıma sürüyorum o da elimde kaldığından tavsiye etmem

canım ben kullanmıstım bi ara öyle bir hataya düştüm ama hiç tavsiye etmem sürdükten 1 saat sonra etraftaki bütün pislikleri gözüne topluyor ve donuyor beyaz beyaz kalıntısı kalıyor tavsiye etmem

bende kullandım kirpiklerde pek işe yaramıyor ama kaşlarımda kullanıyorum almış bulundum bı kerekaydirigubbakcemile3

ablam makyajı sevmez . rimel kullanamıyor diye dün şeffafından sipariş verdik kıza. bari onu kullan kaşın kirpiğin düz dursun dedik . aman bu konuyu görmesin yer bizi. kaydirigubbakcemile3

bende kullanmıştım jöle gibi berbat bişey.Birbirine yapıştırıyo kirpikleri çok sinir bi his hiç ama hiç tavsiye etmem

ablam makyajı sevmez . rimel kullanamıyor diye dün şeffafından sipariş verdik kıza. bari onu kullan kaşın kirpiğin düz dursun dedik . aman bu konuyu görmesin yer bizi. kaydirigubbakcemile3

ben de her gün rimel sürmekten sıkıldım, pratik bi şey olsun böyle dedim
ama bi kişi iyi bi şey yazmaz mı yaaa akannehir
biz o hataya düştük sen sakın ablana gösterme canm kaydirigubbakcemile5

ben de her gün rimel sürmekten sıkıldım, pratik bi şey olsun böyle dedim
ama bi kişi iyi bi şey yazmaz mı yaaa akannehir
biz o hataya düştük sen sakın ablana gösterme canm kaydirigubbakcemile5

ablam hiiç makyaj yapmaz. kaşlarını bile düzeltmez. bari jelle düzelt bi yerlerden başla dedik. neyse neyse sessiz olalım görmesin. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

ablam hiiç makyaj yapmaz. kaşlarını bile düzeltmez. bari jelle düzelt bi yerlerden başla dedik. neyse neyse sessiz olalım görmesin. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile5

bence de söyleme bi şey, çaktırmayın... ama ben sipariş vermiş bulundum, göz göre göre
katlanıcam, belki işe yarar, payalşırım o zaman sizlerle , neyse ki pahalı değil

bende makyaj yapmıyorum çünkü kendime yakıştırmıorum.. senin ablan için düşündüün gibi düşündüm ve dün itibariyle bu bahsedilen rimeli almış bulundum
daha açmadım
keşke bende görmeseydim bu yazıyı herkes kötü demiş senağlama
neyse önemli olan can sağlığı :enbuyukkk: sırnaşık şey

Son düzenleme:

belki sende işe yarar canım
yorumlarını bekliyoruz ben de ilk gördüğümde kaşlarım için düşünmüştüm kaydirigubbakcemile3

kıslar bi kez avoncu arkadaşa söylemiştim o da sipariş vermiş, mecbur aldım
bugün deneyim dedim ama hiç bir değişiklik olmadı, yani sürdüm mü sürmedim mi
anlamadım bile... CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…