AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

benımde daha vadesı gelmemıstı canım ama sııparısım daha azdı kızlar gelsın tam olarak lımıtı soylerler canım

selam kızlarrrr

mavişim çok sevindim ürünlerinin gelmesine. sen gelmedi dedikçe burda bana hafakanlar basıyodu...

ben öyle takılıyorum bu ay muhtemelen sipariş vermicem yani k2de... katalog bile çıkarmadım ortaya daha... işlerimiz bu sıralar yoğun cnm da istemiyo açıkçası en son gelenlerin bi kısmını da ulaştıramadım sahibine. bu hafta sonu belki vericem.

valla bazen ben de nedne bu işle uğraşıyorum diyorum müşterim yok alan olursa kırkta yılda bir alıyor işte. limit de olmuş 85 ben her ay zaten sipariş veremicem. ürünler hep aynı sıkılıyorum aynı şeylere bakmaktan almak da istemiyorum onları hem. ne bileyim aldığım ürünlerden de memnunum bi tek şu son gelen color trend parlatıcılı ruj vardı ya mor olan ondan memnun kalmadım valla berbat bişi ne renk verdi ne bişi. iade mi etsem ne yapsam. bakıcaz artık iade etçek olursam bu kampanya olmasa da önümüzdekinde olur dimi

olur canım, aldıgın kampanya dahil olmak üzere 3 kampanya hakkın var.

mrb arkadaşlar burdan hariç face de yada blog da filan konuştuğunuz bi başka yermi varmı?

sağol canım benim ben de burda dokuz doğuruyom vallakeşke sizin gibi sürekli kargonun geldiği bir yerde yaşasaydım ama şartlar iştebence de her ay 85 çok para birkaç ayda bir versen yeterliaslında satış yapabilmiş olsan daha iyi olurdu çünkü her ay başka birşey hoşuna gidiyor az az almak daha cazip geliyor.sadece 1 katalogtan 85lik çok zor bulunuyor maalesef

nasıl gidiyor kızlar bende faturamı yatırcam bu hafta ben gelen kataloktan yani yeniden toplarım sipariş gününe kadar şu ankinden bir daha sipariş vermem herhalde yeni gelince dagıtıyorum toplayıp ay sonu veriyorum genelde hemde ona göre ben getirene kadasr onlarda parasını hazırlıyor

kızlar slm

indirim broşüründen sipariş vermek istediğimizde o ürünün stokta kalıp kalmadığını hangi aşamada öğrenebiliyoruz, siparişi göndermeden önce görebiliyor muyuz??

Kızlar benimde kargom geleli epey olduda ancak yeni yazabiliyorum.Protogo rujların baby lips renginden aldım.burda çok methedilmişti.Beğendim çok tatlı bir renk...
Şu indirim broşüründeki abigail küpelerde çok güzelmiş.fiyatına göre baya iyi.
74.sayfada kalp ve aşk tanrısı uçlu kolyeden almıştım kendime.oda fena değil.Güzel duruyor görenler beğendi.
Anneme rose takı seti aldım 73.sayfadan.acayip beğendim.parıl parıl parlıyor.fiyatına göre çook güzel.
Arkadaşımda 72.sayfadaki isabelle takı setini aldı.mükemmel bişey.çok zarif.sahte gibi durmuyor.Kendimede almadığıma pişman oldum valla.
Bu arada avonun facedeki yarışmasından bond gırl parfümüm geldi.çok beğendim.ağır biraz ama durdukça koku acayip güzel oluyo ve kalıcı...Güle güle sürüneyim:))
Benden yorumlar bu kadar.İnşallah alccak arkadaşlara yardımcı olur yazdıklarım.
Katalog 2 yi bende beğenmedim.Bakalım ne kdar satış olcak.Öptüm kızlarrr

kızlar slm

indirim broşüründen sipariş vermek istediğimizde o ürünün stokta kalıp kalmadığını hangi aşamada öğrenebiliyoruz, siparişi göndermeden önce görebiliyor muyuz??

sipariş aşamasına gelmeden görüntüleniyormuş..

avonun takıları çok kötülenmişti.. ama bu indirim broşüründe gerçekten hoş ve çok çok uygun fiyata takılar vardı.. neyse zamanla öğreniyor insan

yorumlar için tşk cnm...

kızlar slm

siparis girdiginde ürünün kodu yazarsın sepete at güncele dedginde eger kırmızı olmuyorsa dmekki stokta var :)

kızlar avonun böle yarısmaları oldugunda burdan birbirimize bilgi verelim ben nasıl kacırdım ki bu yarısmayı :) gerci benim facebook yok ama kardesimden falan katılırdım

ben geçen vermiştim linkini ama kim şikayet ettiyse linke bile bakmadan satış yapmakla suçlamış silinmiş yazım
avonun facedeki yılbaşı dileğini yaz dileğin 5 kişi tarafından beğenildiğin ister bayan bond girll 007 edp kazan ister erkek ıronman kazanma şansı vardıı

ben bayanı seçmiştim bondgırl kazandım

Avondan bir daha kendim için saat almayacagım elimde iki tane var ikisinide iade edecegim .. 20 30 tl edeck kadar kaliteli ve güzel değil ..

5 kişi begendi ama ben kazanamadıgım için üzülmüştüm bana da avon geçikme telafi hediyesi black suede hediye seti yollamıştı.eşim begendi sevgililer günü hediyesi oldu yani

5 kişi begendi ama ben kazanamadıgım için üzülmüştüm bana da avon geçikme telafi hediyesi black suede hediye seti yollamıştı.eşim begendi sevgililer günü hediyesi oldu yani

canım ya onda bi yanlışlık olmasın.benim bildiğim avon öyle bişey yapmaz çünkü??Sonradan faturalamasınlar sana o hediye dediğini...

gunaydın kızlar bugun kargo beklıyorum dun 12 den berı kargo sırketıne teslım olmus gozukuyor
15 dakkalık yol oysa

kızlar avonun böle yarısmaları oldugunda burdan birbirimize bilgi verelim ben nasıl kacırdım ki bu yarısmayı :) gerci benim facebook yok ama kardesimden falan katılırdım

evet evet bundan sonra haber ulastıralım bırbırımıze sık sık yapıyorlarmı boyle seyler

günaydın kızlar..avon care in 3ü 1 arada temizleyicisini alan oldumu aranızda?dün akşam yüzümü yıkayım dedim hiç köpürmedi ya krem gibi bişey:44:üstünü okuyayım dedim belki temizleme sütü falanmı bu diye yok köpürtün kullanın yazıyor:44:ne saçma bir ürün anlamadım ki:26:birde kızlar fondotenin kokusu biraz acayip üstünde de geçen ayın tarihi var bu imal tarihi olamaz herhalde dimi yani bu kadar kısa sürede bana ulaşırmı ki:44:sürümü yada görüntüsü çok güzel ama kötü kokuyor.normalmi böyle kokması acaba ne dersiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…