AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

tlf iptal edebilirmisin bilmiyorum canım ama bi dene .. eger yok derlerse bile iade yaparsın bana da 3 ay sonra gelmişti istediğim bot ve panço..

evet canım bugun yenı katalog ellerıne gecen arkadaslar oyle dedı bende avona kargo lımıtı ıcın maıl atmıstım ama daha da yukseldı

demekki kızdırdn avonu senin yüzünden yükseltti 75i beğenmiosnz hee alın size 85 demiştir

tlf iptal edebilirmisin bilmiyorum canım ama bi dene .. eger yok derlerse bile iade yaparsın bana da 3 ay sonra gelmişti istediğim bot ve panço..

tamam canım sağol bi deniyim telefonla iptal etmeyi olmazsa gelince arkadaşa gösteririm almazsa iade ederim birisinin üzerinde görmüştüm çokta hoş değil sanki

tamam canım sağol bi deniyim telefonla iptal etmeyi olmazsa gelince arkadaşa gösteririm almazsa iade ederim birisinin üzerinde görmüştüm çokta hoş değil sanki

bot güzel değil yani hoşuma gitmedi ama ben pançoyu begendim sıcacık tutar ona eminim mankende görünenin aynısı belki ışıklandırmadan dolayı daha koyu renk duruyor katalogda ..

ayy iadlerimin süresi geçmiş elimde 3 tane women of earth var hiç sevmiyorumda bu parfümü ne yapcaksam artık

Kızlar hepinizden allah razı olsun.çok duygulandırdınız beni.İnşallah çabuk iyileşir kuzucum benim ağrısı yok gibi biraz mızmız sadece.Konuyuda fazla dağıtmak istemiyorum ama direk sizinle paylaşmak istedim.Hiçbirinizi tanımıyorum ama kimseye söylemeden burda paylaştım.Çok moral oldunuz bana.Çok sağolun kızlar...
Konuya dönelim artık...Allah herkese bol satışlar nasip etsin..benimde siparişlerim yarın gelir sanıyorum...

Canım ALLAh ŞİFA VERSİN çocuguna daha küçük oldugu için çok çabuk kaynar kemikler kalbini serin tut ..

kızlar işte siparişlerim ve yorumlarım

bu arada indirim broşüründen verdiğim takı siparişlerini çok beğendim fiyatları da inanılmazz uygundu..

Color Trend mavili ve yeşilli göz farları: şöyle bi elime denedim hediye aldığım için. tonlarını ve fiyatına göre sürümünü beğendim.

İndirim broşüründen:
solitaire kolye: beğendimm zarif ince şık ve parlak bişi.. gündelik de kullanılabilir abiye de.. ışıltısı çok hoş..

vintage cluster kolye: beğendimm taşları perçinli düşmez yani.. kesinlikle ucuz veya oyuncak gibi durmuyo.. farklı duruyo.. oldukça güzel, ışıltılı.. temsilci fiyatı sadece 8tl küsur..

abigail küpe: beğendimm.. beklediğimden şık ve hoş.. sadece 3 küsur tl temsilci fiyatı ama hiç de ucuz falan durmuyo gayet şık..

embellished topaz yüzük: beğenmedim.. kaba geldi.. erkek yüzüğü gibi.. iade edicem..

secret fantasy: zaten kokusunu testerdan beğenmiştim.. karamelimsi yanık şekerimsi bi kokusu var ve kalıcı.. fiyatı da çok uygun ve kokusu da kışa yakışıyor..

diğer aldıklarımı henüz denemedim maalesef deneyince yorum yazarım..

bu arada K2de çok esaslı bi değişiklik yok.. ama ihtiyacınıza göre alınacak bişiler çıkar tabi..

Son düzenleme:
kızlarr panoromadaki colortrend kalpli rujların renkleri hakkında bilgisi olan varmııı

**bu rujların isimleri yıldızlı rujların isimleri..kalplilerin değilki ya..bende diorum nie swatch yok hiç.. avonnnn(kızgın smile)

Son düzenleme:
avona şu an 2530 tl borcu olan el kaldırsın beeeennn

bu tek temsilci borcu ben ve 4 temsilci hariç onları dahil edersek 2.400 falan mı yapıor Yine ilk sırada sen kal Kuşumm(4 Temsilcinin siparişlerininide ben veriorum bu kız delimi niye milletin ödeyecegi parayıda hesap edior demeyin aktif tutan benim yani

konuları okuyamadım allah şifa versin cnm insan evladının saçının teline zarar gelse canı yanıyor.:93:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…