Dudak Makyajı avon rujj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
D

deran.u

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi deran.u
avonun shimmer koleksiyonun moonbeam rujunu alan varmı nasıl bi renk?açıkmı koyumu

• Konu Sahibi deran.u
moonbeam çok açık bi renk ben sparkle shine aldım, öneririm.çok güzel ışıltı veriyor

• Konu Sahibi deran.u
çok tşk canım ilgilendiğin için öptüm

• Konu Sahibi deran.u
evet cnm acık bi renk:) ama güzel duruyor dudakta

• Konu Sahibi deran.u
peki bu kadifemsi pürüzsüzlükte ruj diye çıktı ya bu ay açık pembe olani sipariş ettim şuan kullanan warmı bi bilgisi olan??

• Konu Sahibi deran.u
alıcaktım arakdaslarım aldı. cogu kişi bunu normal parlatıcı sanmıs... ama oyle degil gayet yogun bişi sürerken azcık ugrasıyorsun ama kalıcı zun sure:)

• Konu Sahibi deran.u
bende pembesini almayı düşünüyorum

• Konu Sahibi deran.u
benimde yarın geliyor galiba ürünüm.ya yarın yada diğer gün haber weririm nasıl bişeymiş:) kalıcıysa çok sevindim =) çünkü likit böyle fırçayla sürülenler pek kalıcı olmuyor ya.

• Konu Sahibi deran.u
geldi arkadaşlar sürdüm koyu bi kıvamı var ve cidden kalıcı.ha bide dudağımı olduğundan daha dolgun gösterdi sebebini bilmiyorum rengi açık o yüzden olabilirmi

• Konu Sahibi deran.u
kalem parlatıcı ruj 3 ü birarada olan warya ondan aldım ml olarak küçük ama gerçekten o kadifemsi aldığım rujdan çok daha iyi çıktı.diğeri çok yoğun kıvamı olduğu için pek kullanmıyorum pek hoşuma gitmiyor.ama 3lüden memnun kaldımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…