Dudak Makyajı avon rujj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
D

deran.u

Ziyaretçi
avonun shimmer koleksiyonun moonbeam rujunu alan varmı nasıl bi renk?açıkmı koyumu

moonbeam çok açık bi renk ben sparkle shine aldım, öneririm.çok güzel ışıltı veriyor

evet cnm acık bi renk:) ama güzel duruyor dudakta:-)

peki bu kadifemsi pürüzsüzlükte ruj diye çıktı ya bu ay açık pembe olani sipariş ettim şuan kullanan warmı bi bilgisi olan??

alıcaktım arakdaslarım aldı. cogu kişi bunu normal parlatıcı sanmıs... ama oyle degil gayet yogun bişi sürerken azcık ugrasıyorsun ama kalıcı zun sure:)

benimde yarın geliyor galiba ürünüm.ya yarın yada diğer gün haber weririm nasıl bişeymiş:) kalıcıysa çok sevindim =) çünkü likit böyle fırçayla sürülenler pek kalıcı olmuyor ya.

geldi arkadaşlar sürdüm koyu bi kıvamı var ve cidden kalıcı.ha bide dudağımı olduğundan daha dolgun gösterdi sebebini bilmiyorum rengi açık o yüzden olabilirmi

kalem parlatıcı ruj 3 ü birarada olan warya ondan aldım ml olarak küçük ama gerçekten o kadifemsi aldığım rujdan çok daha iyi çıktı.diğeri çok yoğun kıvamı olduğu için pek kullanmıyorum pek hoşuma gitmiyor.ama 3lüden memnun kaldımm

X