Göz Makyajı avon rimellerii kullananlar yardımcı olabilir mi

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Sizde oldu mu bilmem ama kaç kişi de gördüm avonun rimelleri baş ağrısı yapıyor sanki uzun süre gözde tutmamak lazım.

Sizde oldu mu bilmem ama kaç kişi de gördüm avonun rimelleri baş ağrısı yapıyor sanki uzun süre gözde tutmamak lazım.

baş ağrısı mı
rimel baş ağrısı yapar mı hiç :roflol:

Super full fena değil. Diğerlerini bilmiyorum. Ama rimel çok önemli fena değille yetinmek istiyorsan al.

Avondan rimel ve kalem almak mı bir daha asla almam..arkadaşlar rimelleri çok kötü kalemleride kalıcı değil almayın derim...

a.s. arkadaşlar avonun maskarası bana alerjı yaptı sakın sızde almayın:eek:klava:Çok üzgünüm çoook

arkadaşlar bende kısa kirpiklere sahip olduğum için bu konuda çok titizim.. loreal çift taraflı kullandım uzun süre ..çok ta memnundum ama geçenlerde 2 yıldır avon temsilcisi olmama rağmen hiç kullanmadığım rimellerinden bi tane deneyim dedim ...nasıl güzel bir rimel avon shock maskara ama inanılmaz uzun dolgun tek tek ayırıyor... bence bunu deneyin diğerlerini bilmem çünkü avonda bir çok rimel var ısrarla tavsiye ediyorum bu ayki katologda göz kalemi ile birlikte satış fiyatı 15 ytl inanılmaz fırsat kaçırmayın derim ....

canım sana tavsiye avonun tek bir kullanılcak rimeli var oda super shock maskara ondan baska kullanılcak rimel yok avonda zaten kalemleri falan hiç ii degil alerji yapıo ama alcaksan super shock maskara al o cok gusel tavsiye ederm bende kullndım

kaydirigubbakcemilekızlar tavsiyeniz üzerine super shock maskarayıda aldım yedekte tutuyorum
şu an superfullu kullanıyorum
ondan memnunum bitince hemen super shocku kullanacam
inş. dediğiniz gibi güzeldir

ben de super shock spectra lash ve uplifting var...uplifting idare eder..spectra lash ise gerçekten çok kötü,sürüyosın zor sürülüyo,çıkması ayrı dert..ve şekli de çok güzel vermiyo..15 lira koydu resmen bana...duruyo öylece,kullanmayı da düşünmüyorum..ama super shock dyince bi dururum..gerçekten memnun olduğuım bi maskara.çıktığı günden beri kullanıyorum...

superfull kullandım daha önce şimdi perfect wear kullanıorum dolgun ve uzun gösterio

:bbo:
rimelle baş ağrının ne gibi bir ilişkisi var yok hiç alakası yok

Bende bu ay kampanyada olduğu için avondan rimel ve asansörlü kalem almıştım ama adına bakmamıştım meğer supershock muş yorumları okuyunca merak ettim umarım iyi bişeydir siparişim bir an önce gelsin istiyorum

aldıkların benim her gün kullandığım ürünler...15tl ye iyi bir set aldın..bence avonun en mükemmel ürünlerindenler...diğer rimellerine bulşma ama...

eet kesinlkle bu ayki katologtaki supershock maskara ve göz kalemi çk ii fiata.. kalemi kullanmadım bilmiorum ama rimel gerçekten çk ii..

bu arada ist-kartal civarındakilere geliş fiatından avon ürünleri verebilirim duyrulurr zemuszemus

Bende shock kullanıyorum 3 tane fln bitrdim şuana kadar ve kipriklerimi co kgüzel yapıo. baska urunlerde kullandm nefret ediyorum birleştirim yapıstıranları kipriklerimi... ama shock cok güzel istedigm gibi oluyo :)

a.s. arkadaşlar avonun maskarası bana alerjı yaptı sakın sızde almayın:eek:klava:Çok üzgünüm çoook

arkadaşım bu sana yaptı diye herkese yapcak degil ben ilk cıktı andan beri kullanıyorum mesela..
her cilt aynı olsaydı farklı sorunlar hiç olmazdı...

kızlar avondan rimel alıcam ama karar veremedim hangisini alacagıma bu ay indirimde olan bi rimeli var kıvrım veren maskara die geçiyo aranızda kullanan varmı varsa memnun kalıp kalmadıgını yazabilirmi güzelse kampanya bitmeden sipariş vericem önerileriniz için şimdiden teşekkürler

canım valla avonun her rimeli süper bende suan kullanıorumm kesinlikle tavsiye ediorum a.s avondan şaşma :teytey:

3 kademeli olan spectra lash i kesinlikle tavsiye ediyorum

evet ama sadece color trend ii değildir kısa sürede topaklanma yapıor ben bunu gözlemledim...spectra bendede var güzeldir ama shocktan vazgeçmem güzel bir dolgunluk için tavsiye ederim :)

X